תאורת גן 073-7599541
 

תאורת חוץ

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

במונח תאורת חוץ אנו מתכוונים לתאורה מלאכותית שמכוונת להאיר סביבה חיצונית – רחובות, בתים, גינות וכדומה. תאורת חוץ לרחובות ובתים היא ברובה המכריע סטנדרטית – עמודי תאורה לרחובות, זרקורים לבנייני ציבור, פסלים, גשרים וכיוצא באלו. לעומתה, תאורת חוץ לגינות היא כמעט תמיד מיוחדת, משום שכל גינה שונה מרעותה – הן במבנה ובצמחים הגדלים בה והן באופי הבעלים שלה ובשימוש שהם עושים בה.
תאורת חוץ לגינות היא דרך מעניינת לשדרג את מראה הגינה כך שניתן יהיה ליהנות ממנה ולהשתמש בה גם בשעות החשיכה.


הבעלים של גינה שמעוניינים להתקין בה תאורת חוץ מתחילים בדרך כלל במקום הלא נכון – ביקור בחנות של מוצרים לבית ולגינה ורכישה של גופי תאורה.

תכנון נכון של גופי תאורה

עם חזרתם הביתה הם מתחילים להתקין בגינה תאורת חוץ ומיד נתקלים בבעיות טכניות: איך להציב ולחבר את גופי התאורה, איך להגן עליהם מפגעי מזג האוויר, איך להסתיר את החיבורים וכיוצא באלו בעיות. לאחר מכן, עם רדת החשיכה, מרימים את המתג של תאורת חוץ – ומתאכזבים מן התוצאה: תאורת חוץ על צמחים מסויימים מטילה צללים מאיימים, תאורת חוץ על שבילים מסויימים מטעה את העין, השילוב בין צבע התאורה וצבע המים נותן דווקא צבע מעופש ולא נעים, ודווקא במקומות שבהם דרושה הכי הרבה תאורת חוץ שוררת משום מה עלטה... מה קרה?

קרה דבר פשוט: הותקנה תאורת חוץ ללא תכנון מקצועי מוקדם. כי זאת יש לדעת: תאורת חוץ לגינה אין פירושה "להתקין גופי תאורה בגינה"! תאורת חוץ טובה לגינה משמעותה – חייבים לתכנן אותה באמצעות מומחה. תאורת חוץ טובה לגינה חייבת להתחשב במספר גדול של גורמים, החל מגודל הגינה ומבנה וכלה בסוגי הצמחים היחודיים שבה.

התקנה נכונה של התאורה

התקנתה של תאורת חוץ "נכונה" לגינה חייבת לבוא מתוך הכרה עמוקה של כל טכניקות התאורה וגופי התאורה הקיימים בשוק; יתרה מזאת, התאמת תאורת חוץ לגינה היא כמעט מעשה אומנות, משום שהאפקט המיוחד של כל סוג אור וכל גוף תאורה חייב להתאים למקום המואר בדיוק.

מומחיה של חברת אופק תאורת גן מכירים היטב את כל הסוגים של גופי תאורה ואת הדרך הנכונה להתקין תאורת חוץ לכל גינה. הם יודעים מה תהיה השפעתה של תאורת חוץ על כל צמח, כל שביל, כל בריכה וכל עץ.

הם יודעים כיצד להתקין כל אלמנט של תאורת חוץ בדיוק במקומו הנכון, ובמקרה הצורך לא יהססו לתכנן ולייצר גופי תאורה ייחודיים לגינה שלך. רוצה תאורת חוץ לגינה? המקום הנכון להתחיל בו הוא חברת אופק תאורת גן.

לצפייה בעבודות שלנו לחץ כאן

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics