תאורת גן 073-7599541
 

תאורה

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

לא לשווא המילה " תאורה " מזכירה את המילה "תפאורה"! כמו בתיאטרון, בעזרת תאורה כזו או אחרת ניתן לחולל דרמה בכל מקום, בחלל סגור ואף בשטח פתוח. הוספת תאורה במקומות הנכונים, הן בבית והן בחצר או בגינה, יכולה ליצור אפקט דרמטי או רומנטי, שקט או סוער.

התקנה של תאורה

כדי להתאים תאורה למקום מסוים, בין אם זה בית פרטי, מוסד, חצר או גינה, יש להיוועץ במומחה בעל ניסיון בנושאי תאורה שידע להבין את הצרכים השונים והמשתנים של הלקוח.

יש לקחת בחשבון שיש הבדל בין תאורה ביום לבין תאורה בערב או בלילה. אותה מערכת תאורה צריכה לספק מכלול של פתרונות על פי הצרכים המשתנים.

בימינו חשוב מאוד גם לקחת בחשבון שיקולים של חיסכון באנרגיה. עדיף להתקין תאורה שהיא חסכונית באנרגיה, וזאת, למשל, על ידי שימוש בגופי תאורה הצורכים חשמל במתח נמוך ושילוב של תאורה סולרית מחוץ לבית. תאורה סולרית מומלצת במיוחד לשימוש בגינות ובגנים, שם ניתן לשלב אותה ללא צורך במתיחת כבלי חשמל ומבלי להיזקק להתקנה מיוחדת.

כאשר באים להתקין תאורה בגינה יש לקחת בחשבון מספר גורמים:

• תאורה בצבעים שונים מייצרת אפקט שונה – אור בהיר ולבן הוא בעל עוצמות שונות ואפקט שונה מאור צהבהב ועמום מעט, ואילו אור צבעוני הוא בעל איכויות דרמטיות ולעתים אף מסתוריות.

• יש חשיבות רבה למיקומם של גופי תאורה – גופי תאורה נמוכים יטילו אור שונה מאשר גופי תאורה תלויים, ואילו גופי תאורה משוקעים בקירות ייצרו אווירה אחרת מאשר גופי תאורה על עמודים.

• התקנת תאורה בגינה מחייבת נקיטת אמצעי בטיחות מיוחדים בגלל המגע המתמיד עם לחות בקיץ ועם מי גשמים בחורף. יש לוודא בידוד מושלם של גופי התאורה.

אופק תאורת גן היא חברה ותיקה המתמחה בפיתוח מערכות תאורה ובהתקנתן. החברה מציעה מבחר ענק של גופי תאורה בסגנונות שונים.
אנו נעזור לכם לממש כל רעיון לגבי עיצוב תאורה בגינתכם תוך הקפדה על התקנה בטיחותית ואסתטית. מובטח לכם שירות אדיב ויעיל וליווי אישי של מומחי החברה משלב התכנון ועד השלמת הפרויקט.  

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics