תאורת גן 073-7599541
 

תאורה לגן

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

גן מטופח הצמוד לבית הוא מקור לשמחה ולגאווה. הגן מספק שעות רבות של הנאה ורוגע ומשנה את פניו בהתאם לעונות השנה ולשעות היממה. עם רדת החשיכה הופך הגן למשהו אחר והאווירה בו משתנה לחלוטין. תאורה לגן מבליטה אווירה זו, ובעזרת תאורה לגן הופך הוא למעין תפאורה להתרחשויות שונות.

שלב תכנון התאורה

כאשר מתכננים תאורה לגן יש לקחת בחשבון את השימושים השונים של הגן בזמנים שונים ובעונות שונות של השנה. בקיץ נעים במיוחד לשהות בגן בשעות שלאחר שקיעת השמש. תאורה לגן מאפשרת שהייה בחוץ בשעות הערב והלילה, שעות שבהן אפשר ליהנות מן השקט והקרירות ומקולותיו של הלילה. בשעות כאלה של מנוחה די בהפעלת תאורה לגן שהיא מינימלית. אבל הגן יכול לשמש גם מקום לפעילות חברתית, הן במסגרת המשפחה והן לאירוח; לשם כך יש צורך בהצבת תאורה לגן שתהיה שימושית ותאפשר לקיים פעילות.

יש לזכור שגם בימי חורף תאורה לגן היא דבר חשוב ובעל משמעות – הצבת תאורה לגן הנשקף מבעד לחלון בחורף מאפשרת ליהנות ממראות מיוחדים שאותם ניתן לראות מן הבית. לכן חשוב מאוד כאשר מתכננים תאורה לגן לקחת בחשבון את מראה הגינה גם מבחוץ וגם מבפנים.

מומחה לעיצוב תאורת גן

חשוב מאוד להיעזר במומחה בעל ניסיון לעיצוב תאורה לגן שידע להתאים את גופי התאורה כך שידגישו אלמנטים שונים בגינה ויסתירו דברים שלא רצוי לראותם. תאורה לגן יכולה להיות אפקטיבית וחסכונית כאחד, ולשם כך נהוג להשתמש בגופי תאורה לגן בעלי מתח חשמלי נמוך. הדבר גם נחוץ כדי להבטיח תאורה לגן שתהיה בטיחותית ואמינה.

בהתחשב בשיקולי חיסכון ואיכות סביבה, ניתן לשלב תאורה לגן שהיא חשמלית יחד עם גופי תאורה לגן הפועלים באמצעות אנרגיית השמש. גופי תאורה אלה מוסיפים אווירה מיוחדת וניתנים להצבה בכל מקום ללא צורך בהעברת כבלים וחוטי חשמל.

חברת אופק תאורת גן מתמחה זה שנים רבות בעיצוב תאורה לגן והתקנה של גופי תאורה. החברה מתמחה בפיתוח של מוצרי תאורה לגן ומוכרת גופי תאורה לגן מכל הסוגים. נציגי החברה מלווים את הלקוחות למן הרגע הראשון בתכנון נכון של תאורה לגן הספציפי, דרך בחירת גופי תאורה לגן ההולמים את הצרכים ואת טעמו של הלקוח ועד לסיום המוצלח של התקנת התאורה.

שם מלא:
טלפון:
אי מייל:
הערות:
ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics