תאורת גן 073-7599541
 

תאורה לגינה

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

תאורה לגינה יכולה לעשות את כל ההבדל – ההבדל בין מקום חשוך, לא נעים, שאיננו מזמין לשהות בו, לבין מקום קסום שכיף להיות בו. גינה ללא תאורה לגינה יכולה להיות מקסימה ביום אך דוחה, או אף מאיימת, בלילה.

בהשוואה להשקעות הכספיות האחרות בגינה – הקמתה, ציודה, הטיפול השוטף בה – תאורה לגינה היא השקעה יחסית קטנה, חד פעמית, שעשויה להכפיל את כמות הזמן בו ניתן ליהנות מן הגינה. לכן, בנוסף על ההנאה שבדבר, תאורה לגינה היא גם השקעה כדאית.

תאורה לגינה נחלקת לשתי קטגוריות: הראשונה היא תאורה היקפית, או מרחבית – כלומר, תאורה לגינה שמטרתה להאיר שטחים נרחבים באור אחיד. תאורה לגינה כזאת מתאימה למשטח דשא, לאיזור מרוצף, לשטח משחקים וכדומה, ובדרך כלל היא מיושמת באמצעות זרקורים, או מנורות, שעוצמתן גבוהה יחסית.

 לצפייה בקטלוג תאורת גן

כאשר מתקינים תאורה לגינה כזאת, צורתם ויופים של גופי התאורה איננה חשובה במיוחד משום שהם בדרך כלל גבוהים, ועוצמת האור שהם מספקים איננה מאפשרת בכלל להבחין בצורתם.

הקטגוריה השניה היא תאורה נקודתית – תאורה לגינה שמטרתה להאיר נקודה מסויימת. נקודה זו יכולה להיות שיח מיוחד, עץ דקורטיבי, פיסת שביל, ערוגה פורחת, פסל, או כל נקודה אחרת בגינה שרוצים להדגישה וליפותה באמצעות תאורה לגינה שמתאימה לה. נקודות כאלה כבר דורשות גופי תאורה לגינה שצורתם ועיצובם חשובים, מכיוון שהם קרובים לעין ונראים היטב גם בשעות היום. יתרה מזאת, תאורה לגינה שמטרתה להדגיש וליפות נקודות מסוימות דורשת תכנון ועיצוב, משום שהאפקט של תאורה לגינה תלוי מאוד במיקום של גוף התאורה, בסוג האור ובעוצמתו, בדרך המיקוד של האור, בצללים שהוא מטיל וכן הלאה. תאורה לגינה איננה אם כן רק התקנה של גופי תאורה – תאורה לגינה דורשת תכנון מקצועי וזהיר.

כאן נכנסת לתמונה חברת אופק תאורת גן, שמזה שנים מתמחה בנושא של תאורה לגינה – תכנון, יצור, שיווק והתקנה של תאורה לגינה מכל הסוגים. באופק תאורת גן יודעים מצוין איזה סוג של תאורה לגינה מתאים לכל גינה, היכן למקם כל גוף תאורה, איך להתקין תאורה לגינה בצורה בטיחותית ואמינה, ואיך להתאים את הפתרונות החסכוניים ביותר לכל גינה. אם אתה רוצה להתקין תאורה לגינה שלך, חברת אופק תאורת גן היא הכתובת הטובה ביותר להתחיל בה.

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics