תאורת גן 073-7599541
 

עיצוב תאורה

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

עיצוב תאורה בשילוב עיצוב הבית

חלק בלתי נפרד מעיצובו של כל חלל, יהא זה בית פרטי, חנות, מלון או מוסד, הוא עיצוב תאורה שתענה על הצרכים של המקום ותשתלב באלמנטים הארכיטקטוניים.

בתכנון עיצוב תאורה של בית פרטי קיימת הפרדה בין החדרים הפרטיים של בני הבית לבין השטחים המשותפים – סלון, פינת אוכל, מטבח ואמבטיה. כל אחד מחללים אלה מחייב צורת תאורה שונה והאפשרויות של עיצוב תאורה הן שונות ומגוונות, החל מגופי התאורה השונים וכלה במיקומם של גופי התאורה.

בעבר היה מקובל עיצוב תאורה שמבוסס בעיקר על תליית מנורות מן התקרה. זה היה עיצוב תאורה סטנדרטי ברוב הבתים והדירות בישראל, ותכניות החשמל נעשו בהתאם לכך. כיום מקובל מאוד עיצוב תאורה שמשלב בין תאורה נמוכה, תאורה משוקעת בקירות וגופי תאורה תלויים. עיצוב תאורה במטבחים ובחדרי אמבטיה כולל כמעט תמיד ספוטים המשוקעים בריהוט בנוסף לגופי תאורה הצמודים לתקרה

איך לייצור עיצוב תאורה מוצלח

כדי ליצור עיצוב תאורה מוצלח יש לאפשר גישה למקסימום נקודות חשמל ולתכנן אותן עוד בשלב הבנייה של הבית. עיצוב תאורה נכון יבטיח תאורה טובה ונגישה לכל פינה תוך מתן מקסימום תאורה למקומות עבודה בבית ולמקומות שבהם מתקיימת פעילות משותפת של בני הבית.

מובן שגורם החיסכון בחשמל הוא גורם מרכזי בתחום עיצוב תאורה בימינו, ולכן עיצוב תאורה נכון ויעיל יעדיף גופי תאורה חסכניים באנרגיה ומתן אפשרות להאיר רק את המקום הספציפי שבו שוהים.

עיצוב תאורה בגינות ובחצרות הוא חלק בלתי נפרד מנושא עיצוב תאורה בבית. מעצבי גינות משתמשים כיום בטכניקות של עיצוב תאורה כדי להדגיש את הצמחייה בגינה וליצור אווירה מיוחדת. גם כאן קיימת שאיפה ליצור עיצוב תאורה שהוא ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה. גננים רבים מבססים עיצוב תאורה בגינותיהם על אנרגיה סולרית ומשתמשים בגופי תאורה סולריים.

חברת אופק תאורת גן מעסיקה מומחים בנושא עיצוב תאורה שיעזרו לכם לתכנן את התאורה הן בבית והן בגן. באופק תאורת גן תמצאו את כל הנחוץ בתחום עיצוב תאורה תחת קורת גג אחת – מבחר עצום של גופי תאורה לכל מטרה. לקוחות אופק תאורת גן ייהנו מן השירות האדיב והמסור שילווה אותם משלב התכנון ועד ביצוע העבודה.

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics