תאורת גן 073-7599541
 

גוף תאורה

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

גוף תאורה למראה הגינה

גוף תאורה כשמו כן הוא – גוף, או מתקן, שמטרתו להאיר את סביבתו. בחיי היום-יום שלנו ובסביבה הביתית שלנו, במונח גוף תאורה איננו מתכוונים לזרקורים מקצועיים או לפנסי רחוב אלא למתקן קטן לבית או לגינה – גוף תאורה דקורטיבי, שגם צורתו יפה ומעניינת וגם האור שהוא מפיץ נעים לעין ומותאם לסביבתו.

גוף תאורה לפנים הבית מותקן כמעט תמיד בתקרה או על קיר, ובדרך כלל האור שהוא מפיץ מוחזר מן התקרה או מן הקיר וכך מאיר את הסביבה. גוף תאורה לגינה פועל בצורה שונה מעט – הוא מיועד לשפוך אור רך על עצם מסויים ולהדגיש את מראהו, ולא להאיר סביבה שלמה. גוף תאורה לגינה יהיה כמעט תמיד נסתר ברובו, משום שהרצון הוא ליצור אפקט של תאורה מעניינת ולא להדגיש את מקור האור עצמו.

גוף תאורה לגינה חייב גם להיות מותאם לתנאי חוץ, ובעיקר לרטיבות רבה, ולכן יהיה בנוי תמיד מחומר שאיננו מחליד ואיננו מתקלקל בגשם. מסיבות בטיחות, גוף תאורה לגינה יעבוד כמעט תמיד במתח נמוך – 12 או 24 וולט – ועדיין יהיה מבודד היטב מסביבתו כדי שלא יתקלקל. גוף תאורה לגינה גם חייב להיות בנוי מחומר שאיננו רגיש מדי לקרינת השמש ושצבעו איננו דוהה בשמש. וכמובן, גוף תאורה שמיועד לתאורה תת-מימית חייב להיות אטום לחלוטין למים.

התקנת גופי תאורה לגינה

מכאן נובע, שהתקנת גופי תאורה לגינה איננה דומה להתקנת גוף תאורה לפנים הבית. גוף תאורה לבית יכול להיות בנוי ממגוון חומרים וצבעים, שאינם חייבים להיות כה קשיחים ועמידים כמו אלו של גוף תאורה לגינה, והתקנתו חייבת להביא בחשבון את צורכי התאורה של חלל הבית; גוף תאורה לגינה חייב להיות מותאם למקום הספציפי אותו הוא אמור להאיר או להדגיש – שיח, עץ, ערוגה, בריכה, שביל או כל אלמנט אחר שקיים בגינה.

בחברת אופק תאורת גן, שהתמחתה בנושא תאורת הגינה וגופי תאורה לגינה, מכירים כל גוף תאורה שמצוי בשוק ויודעים להתאים גוף תאורה לכל מקום ולכל מצב. מומחיה של החברה גם מסוגלים לתכנן, לעצב וליצר כל סוג של גוף תאורה שדרוש למטרה ייחודית ואינו ניתן לרכישה. בחברת אופק תאורת גן, גוף תאורה איננו סתם מקור אור – בחברת אופק, כל גוף תאורה הוא חלק אחד ממעשה האומנות הכולל של יצירת תאורה דקורטיבית לגינה כולה.

לצפייה באביזרי תאורה

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics