תאורת גן 073-7599541
 

אביזרי תאורה

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    

לרשותם של מעצבי תאורה עומד כיום מבחר גדול של אביזרי תאורה שמתאימים לתאורה פנימית וחיצונית. אדריכלים ומעצבי פנים יכולים לבחור מתוך מיגוון של אביזרי תאורה ולהתאימם לפרויקטים שונים.

במוסדות ציבוריים, למשל, יותקנו אביזרי תאורה פונקציונליים ואסתטיים, ובדרך כלל יהיה צורך במספר גדול של פריטים זהים. תכנון של אביזרי תאורה למלונות יכלול הזמנת פריטים רבים של אותו מוצר, והמגמה בהזמנת אביזרים במבנים מסוג זה תהייה חיסכון מקסימלי באנרגיה – הקפדה על התקנת אביזרי תאורה חסכוניים בחשמל ובעלי עמידות גבוהה, שאינם זקוקים לטיפול תכוף.

אביזרי תאורה למקומות ציבוריים

במקומות ציבוריים יש בדרך כלל צורך בהתקנת אביזרים הן בתוך המבנה והן מחוצה לו.

המשמשים לחצר או לגינה צריכים להיות עמידים בתנאים של שינויי מזג אוויר: חום, קור, לחות וגשמים. כיום מתרחבת המגמה של התקנת אביזרים המתבססים על אנרגיית השמש – תאורה סלולריים: אביזרים אלו אינם יקרים, הם אינם מצריכים התקנה מיוחדת וניתן להציב אותם בכל מקום שחשוף לקרינת השמש.

חלק חשוב בתכנון התאורה בבתים פרטיים הוא תכנון מראש של אביזרי תאורה שיותקנו בבית. אביזרי תאורה צריכים להיות מותאמים לצרכים של בני הבית ועל כן ייבחרו אביזרי תאורה לחדרים השונים על פי השימוש והסגנון של כל חדר.

יש להתאים אביזרי תאורה על פי השימוש שייעשה בחדר – חדרים המשמשים לעבודה, כמו המטבח, יזדקקו למיגוון של אביזרי תאורה מעל משטחי העבודה השונים: ספוטים, תאורת קיר ותאורה עילית כללית. לעומת זאת, בחדרי שינה מומלץ להתקין אביזרי תאורה ליד המיטה בנוסף לתאורה כללית של החדר. כך הדבר גם בחדרי ילדים – בנוסף לתאורה הכללית של החדר רצוי להתקין אביזרי תאורה בפינות השהייה השונות, כדי לאפשר מצד אחד תאורה טובה ויעילה ומצד שני חיסכון בחשמל.

לחסוך בחשמל ע"י תאורה

חיסכון בחשמל תופס כמובן מקום חשוב בתכנונם של אביזרי תאורה בבית פרטי. במסגרת המגמה הכלל עולמית ה"ירוקה" גוברת התודעה לצורך לחסוך באנרגיה, ויותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש תאורה סולריים לחצר ביתם או לגינה.

אופק תאורת גן היא חברה מובילה בתחום אביזרי תאורה לבית ולגן. אצל אופק תוכלו לקבל ייעוץ ועזרה בתכנון התאורה של הבית ושל הגינה, ואף תוכלו לרכוש את כל האביזרים הנחוצים.

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics