תאורת חוץ בסגנון עתיק

כיום יש נטייה לחזור אחורה, להביט בנוסטלגיה אל עבר הסגנון שייצג את העולם שחלף. כך שלצד הרבה אנשים שבוחרים בעיצוב המודרני המינימליסטי, הרי שגם יש הרבה שבוחרים בעיצוב היותר עתיק, ומכאן שכשמגיעים לבחון את התאורה הרצויה, טוב לדעת שגם בימים מודרניים אלו ניתן למצוא תאורת חוץ בסגנון עתיק, כך שאין צורך להתגעגע, אלא ניתן להשיג תאורה שכזו.

לא רק עבור הסגנון הכפרי

כמו כן מפתיע לגלות שתאורת חוץ בסגנון עתיק אינה מיועדת ואך ורק למי שבוחר לבנות את ביתו באווירה כפרית, או עם נגיעה נוסטלגית, אלא גם בבתים מודרניים ניתן למצוא נגיעות של תאורת חוץ בסגנון עתיק. עם זאת יש לזכור שתאורת חוץ מיועדת עבור טריטוריה יותר קטנה ועל כן אם בבית ניתן להפר את האיזון מידי פעם עם נגיעה נוסטלגית ייחודית, הרי שברוב הגינות אין מקום לערבב סגנונות, ועל כן אם אוהבים סגנון זה, מומלץ להחליט שהוא זה שישלוט בגינה, ומכאן שיש להתמקד בטריטוריית תאורת חוץ בסגנון עתיק.

פיתוח

תאורת חוץ בסגנון עתיק אינה חייבת להיות גדולת מימדים, אלא גם ניתן למצוא תאורה שקטה שמצליחה להטמיע בתוכה את עקרונות הסגנון העתיק, וזאת כיוון שכיום מפותחים מוצרים חדשים ברוח התקופה, ומכאן שכיום יש מגוון עשיר של תאורת חוץ בסגנון עתיק, כך שאין צורך לחפש בחנויות יד שנייה, אלא ניתן לרכוש באופן איכותי וחדיש. בין היתר גופי תאורה אלו יכולים להיות גופי תאורה שקועי תקרה, שקועי קיר, פרוז'קטורים, אלמנטים מוארים, ועוד.

חברת אופק

חברת אופק תאורת גן הינה חברה שנושמת, חושבת ומייבאת מגוון תאורות, ביניהם גם תאורה בסגנון עתיק. החברה יושבת עם כל לקוח על מנת שתוכל להתאים באופן פרטני בין צורך למוצר, והיא מקפידה על ייבוא של מוצרי איכות ומגוון סגנונות. כמו כן החברה מתאימה את עצמה לעידן הירוק, ומתוך מחשבה על החיסכון של הלקוח לאורך זמן, היא נוטה להתעסק עם תאורה שעושה שימוש במתח נמוך, ומכאן שניתן למצוא אצלה הרבה תאורו שעובדות על טכניקת לד.

חזרה לעמוד הבית  – אופק תאורת גן ופנים

Call Now Button