תאורת גן 073-7599541
 

תאורת גן

מעוניינים בפרטים נוספים?, נא מלאו את התיבות הבאות ונחזור אליכם בהקדם.
שם מלא:    טלפון:     אי מייל:    
צמודי שקועי קיר
פרטים נוספים
צמודי תקרה
פרטים נוספים
שקועי קרקע
פרטים נוספים
תליה
פרטים נוספים
עמודי תאורה קבועים
פרטים נוספים
עמודי תאורה דוקרניים
פרטים נוספים
ספוטים
פרטים נוספים
פרוזקטורים
פרטים נוספים
אלמנטים מוארים
פרטים נוספים
תאורת חוץ
פרטים נוספים
תאורה לפרגולה
פרטים נוספים

תאורת גן היא אחד האמצעים החשובים ביותר לשדרג כל גינה ולהפוך אותה בשעות החשכה למקום בעל אופי ייחודי. גינה יכולה להיות יפה ומעוצבת, להכיל צמחים מעניינים ופרחים נפלאים, ובשעות האור קל ליהנות ממנה; אולם, אם בשעות החשכה לא תואר הגינה בעזרת תאורת גן מתאימה, תהיה זו החמצה גדולה.

תאורת גן שמתוכננת בקפדנות ומעוצבת בהתאמה למבנה הגינה ולצמחים שבה, תאורת גן שמיושמת בטעם טוב ובזהירות מקצועית, יכולה להפוך כל גינה – ואפילו פשוטה – למקום קסום בשעות הלילה.

תאורת גן איננה סתם תאורה שמיושמת באמצעות גופי תאורה או אביזרי תאורה. תאורת גן מחייבת תכנון מדוקדק, משום שהאפקט של תאורת גן על הגינה תלוי במספר רב של גורמים שיש לקחת בחשבון.

תכנון נכון של תאורת גן חייב להיעשות בידי מעצב שהתמחה בנושא של תאורת גן ויודע לשלב בין מבנה הגינה, סוגי הצמחים שבה, סוג השימוש הרצוי בה וסוג האפקטים שמבקשים בעלי הגינה ליצור, לבין הסוגים האפשריים של גופי תאורה וסוג האור שהם מפיצים. תאורת גן שלא תוכננה כהלכה עלולה להפוך גינה יפה בשעות היום למקום נלעג בלילה; תאורת גן שתוכננה בתשומת לב ובהקפדה תהפוך את אותה גינה ליפה שבעתיים בשעות הלילה.

תכנון מקצועי של תאורת גן מחייב אם כן הכרה טובה של כל שלושת הגורמים גם יחד: הגינה והצמחים שבה, הבעלים של הגינה ושאיפותיהם, והאמצעים הטכנולוגיים  הקיימים לביצוע תאורת גן מתאימה.

רק השילוב הנכון בין שלושת הגורמים האלה יביא לתוצאה הרצויה – תאורת גן שמשפרת את מראה הגינה והופכת אותה למקום מרהיב גם בשעות החשיכה.

חברת אופק תאורת גן יודעת לבצע בשלמות את המשימה הזאת בדיוק – אפיון הגינה, אפיון הבעלים, ויישום תאורת גן שתשיג את המטרה הנכספת. בחברת אופק תאורת גן מכירים היטב את כל הסוגים האפשריים של תאורת גן ושל גופי תאורה, ולא יהססו לפתח ולייצר גופי תאורה מיוחדים שיתאימו לגינה מיוחדת או לתכנון של תאורת גן מיוחדת.

מומחיה של חברת אופק תאורת גן לא ירפו עד שתושג המטרה – תאורת גן שתהפוך את הגינה המיוחדת שלכם למקום מיוחד עוד יותר.

ofekgl@bezeqint.net אולם תצוגה חדש: רח' דרך רמתיים 33 הוד השרון, טל 073-7599541, פקס 09-7462541
מאמרים באתר אופק
מנורות לגינה, עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה בגבס, גופי תאורה, תאורת גינה, תאורת חוץ, גוף תאורה, עמודי תאורה, תאורה לגינה, תאורה לגן, גופי תאורה לגינה, תאורה, מנורות גן, מנורות גינה, תאורה לחצר, תאורת בית, עיצוב גינות, עיצוב תאורה, אביזרי תאורה, תאורה סולארית, חסכון בחשמל, ריהוט גן, מדיניות החזרות מוצרים, פרגולות ותאורות, המדריך להתקנת אביזרי תאורה, מעצב תאורה ללא תשלום.
Copyright © 2001-2016. All rights reserved
Web Analytics