תאורת גן עמוד לשדרוג הגינה

עיצוב הבית הוא תחום בפני עצמו בכל הקשור לבניית הבית או לשדרוג המראה שלו. אנשים רבים מבינים את המשמעות של בית מעוצב ובעיקר את התחושה שהוא גורם לאלו שגרים בו כמו גם לאלו שמתארחים בצילו, והם משקיעים לא מעט אנרגיות ולא פחות מכך סכומי כסף ניכרים לשם כך. תחום שתופס תאוצה יחסית בשנים האחרונות הינו עיצוב הגן כשחלק חשוב ממנו הוא בחירת תאורת גן עמוד שתתאים לאופי של בעליו ולמראהו הכללי של הבית.

למה צריך אותו בכלל?

תאורת גן עמוד היא אפשרות אחת מתוך שלל אפשרויות בכל הקשור לעיצוב הבית וספציפית לתאורת גן. תאורה שכזו טומנת בחובה מספר יתרונות, ראשית, תחושת הביטחון של דיירי הבית עולה מכיוון שסוף סוף ניתן להסתובב בחצר בשעות החשכה כשהשבילים מוארים ונעימים ובנוסף תאורה כזו מרתיעה פורצים מה שמפחית את הסיכוי שהם יבצעו את זממם, שנית, תאורת גן עמוד היא פריט עיצובי חשוב שמתמזג עם מראהו הכללי של הגן ומוסיף לו ייחודיות. ושלישית, הצמחייה בגן מקבלת פתאום מראה שונה המלווה בצבעים.

חיסכון בחשמל

תאורת גן עמוד לא חייבת להיות זוללת חשמל ורבים רבים שחוששים מכך יכולים להירגע. כיום, ישנן אפשרויות לחיסכון ניכר בחשמל כך לדוגמא התקנת מספר מתגים לכל נורה ונורה תקל על השליטה בהן ולא יהיה צורך להדליק את כולן ביחד כל הזמן. שנית, ניתן להשתמש בנורות חסכוניות כמו נורות לד אשר מפחיתות באופן משמעותי את צריכת האנרגיה. ושלישית, חיסכון בחשמל הולך תמיד יחד עם שמירה על כדור הארץ כך שאנו משיגים פה תוצאה חיובית כפולה – גם חיסכון לכיס שלנו וגם תרומה צנועה לאיכות הסביבה.

עמודי תאורה קבועים לגינה 50075

עמודי תאורה קבועים לגינה 50075

אילו עמודים ישנם?

תאורת גן עמוד יכולה להגיע במגוון צורות. ישנם עמודים בסגנון רטרו, סגנון אשר רבים רבים בוחרים כסגנון המועדף עליהם ובשנים האחרונות ניתן לראות עלייה דרמטית הדרישה שלהם, ישנן עמודים שהמנורה שעליהם היא כמו עששית, עוד משהו שמוסיף לנופך המסתורי והמיוחד של הגינה, ישנה תאורת גן עמוד עם שני ראשים של מנורות, שלושה ראשים וכן הלאה, ועוד דוגמאות רבות נוספות.

אופק תאורת גן

באופק תאורת גן נעשה הכול בשביל שתבחר תאורת גן עמוד כזו שתתאים למראה הגן ולמה שכבר קיים בו בהתאם כמובן לתקציב שלך. שנים של ניסיון יחד עם רמה מקצועית גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת הפכו אותנו לחברה המובילה בישראל בתחום – לחצו כאן למעבר לדף הבית

Call Now Button