במידה ושפר מזלכם ואתם בעליהן של גינה מטופחת או חצר אחורית בה אתם נהנים לארח, אתם בטח מכירים את הסיטואציה הבאה: אירחתם מספר חברים לערב מהנה (ערב גבינות ויין, ערב ברביקיו, ערב פסטה וקיאנטי, סושי וסאקי וכן הלאה). החצר מוארת באור יקרות, שאיננו מותיר אף פינה אפלה בה עלול למעוד אחד מאורחיכם היקרים. אתם מבלים, נהנים, ו…הערב נגמר. אתם צונחים למיטה מותשים, כאשר בבוקר, אתם מגלים ששוב (!) שכחתם את האורות בחוץ דולקים. עד שיגיע חשבון החשמל הדו-חודשי, כבר תשכחו כמה נהניתם בערב, וכל מה שתזכרו הוא מה גודלו של ה"חור" שיצר אותו לילה מואר בתקציב שלכם. זה, אולי, נכון לגבי הקונבנציונאליים, אלה שמשתמשים בתאורה הרגילה, הניזונה מרשת החשמל הרגילה. לעומת זאת, תאורת גן סולארית יכולה לחסוך לכם את כל ההוצאה הזו, ויש לה עוד יתרונות לא מעטים.

אנרגיה סולארית – גמישות בתכנון הגינה

שימוש באנרגיה סולארית "מנתקת" אתכם מהצורך בחיבור לרשת החשמל, מה שאומר, שאתם יכולים לשנות את מיקום גופי התאורה בגינה בכל עת. בא לכם היום להאיר את בריכת הנוי? העבירו לשם את גופי התאורה! אדנית הסוקולנטים שלכם פורחת? אתם יכולים להאיר אותה באמצעות העברת גופי התאורה אליה, לשם כך, קיימים עמודי תאורה דוקרניים אותם ניתן להזיז לכל מקום בחצר שלכם, עמודי תאורה דוקרניים הינם סולאריים, לכן קיים חיסכון עצום בצריכת החשמל בשימוש בגוף תאורה זה.

תאורה סולארית לגן 202118

קיימים בנוסף גם עמודי תאורה קבועים לגינה, הפועלים ללא צורך בחשמל (במידה ותחליטו שאתם בוחרים עמוד תאורה קבוע סולארי). עמודי תאורה קבועים בגינה מקובעים באמצעות קידוח המתבצע על ידכם או על ידי איש מקצוע, הפעולה עצמה אינה מסובכת וקל לביצוע. גוף תאורה מסוג עמוד קבוע הינו פרקטי מאוד, מטרתו היא להאיר את שבילי הגינה, לספק בלי כבלי חשמל מתוחים, בלי צורך בחשמלאי לתכנון ולביצוע, הכל בעצמכם, במו ידיכם ומתי שמתחשק לכם. מעדיפים "לכבות" את התאורה בפינות מסוימות? פשוט הניחו על גופי התאורה שקית אטומה לשמש במהלך היום, והם לא יאירו בערב, או, לחילופין, בחרו את גופי התאורה הנשלטים על ידי מתג הפעלה.

בטיחות מעל לכל

כידוע, מים וחשמל הם מתכון לאסון. מספיקה חדירה של טיפת מים אחת לרשת התאורה הפרושה בגינה שלכם, והמצב עלול להפוך ללא נעים. יתרה מכך, כאשר מדובר בחצרות ובגינות שבהן שוהים גם בעלי חיים וילדים, הסכנה גדלה כפליים, כי, אנחנו, כמבוגרים, יודעים להיזהר, אבל מה איתם? איך תלמדו ילד שלא לגשת לכבל החשמל ברגליים יחפות ובידיים רטובות? איך תשכנעו את כלבכם שלא לחפור בגינה? גם כאן – נקודה לטובת גופי התאורה המבוססים על תאורה סולארית.

חסכון בעלויות השימוש

אנחנו חוזרים לשיקול אותו העלינו בפסקה הראשונה, וזאת, רק משום שלא מדובר בהוצאות הישירות שנגרמות כתוצאה מאותה שכחה אותה הזכרנו, אלא ביותר מכך. מאחר ותוכלו לתכנן ולמקם גופי תאורה סולארית בכוחות עצמכם, לא תזדקקו לאיש מקצוע (חשמלאי מקצועי), כך שחסכתם את עלות שירותיו. תקלה כלשהי בגופי תאורה מהסוג הסולארי איננה מקצרת את כל רשת החשמל הביתית שלכם, מה שחוסך לכם הזמנת חשמלאי בחירום (שתגרור עימה מחירים גבוהים יותר, אותם תיאלצו לשלם, מאחר וכל מערכת החשמל הביתית מושבתת – אין לכם ברירה אחרת!). אין שום ספק, אם יש לכם גינה או חצר – תאורת גן סולארית היא התאורה האולטימטיבית עבורכם!

 

באדיבות: גרינקו אנרג'י המתמחה באנרגיה סולארית www.greenco-energy.com

Call Now Button