תאורת גן מחירים – מה שצריך לדעת

הבית שלנו הוא מבצרינו, וככזה אנו נרצה שתמיד יהיה לנו כיף לחזור אליו לאחר יום עבודה מתיש. הבית הוא העוגן שלנו, המקום בו ניתן להניח את הראש ולהירגע כשהמשפחה מסביבנו. אך אם אנו רוצים שהבית שלנו אכן יהיה כזה לא מספיק שיש לנו בית אלא הוא גם צריך להיראות מזמין ונעים. אם יש לנו בית פרטי וגינה בחצר אפשר לשדרג אותה לכזו שתהיה נוחה ונעימה ותאורת גן תיקח אותה עוד צעד אחד קדימה. בבואנו לברר תאורת גן מחירים ועלויות ישנם מספר דברים שעלינו לדעת עוד קודם להזמנת התאורה עצמה ולהתקנה שלה.

צור קשר עם אופק תאורת גן

מיקוד התאורה

תאורת גן מחירים כמו כל דבר מורכבת מפרמטרים רבים, סוג התאורה, האיכות שלה, ולמה היא משמשת. כשמחפשים תאורת גן מחירים לתאורה ממוקדת ישנם שני סוגים, הראשון, אור מתפשט – שזהו אור המופץ לאזור מסוים בגן כמו ערוגות פרחים, קבוצת צמחייה מסוימת וכדומה, ויש לו כמובן את המחיר שלו. כשמדברים על תאורת גן מחירים צריך לזכור עוד סוג של תאורה והיא התאורה הממוקדת, תאורה שהיא מעין זרקור המופנה לנקודה מסוימת בגן: צמח מסוים, אקווריום דגים, וכדומה. לכל אלו מתווספים כמובן סוגי גופי התאורה, וכדומה.

חשמל

תאורת גן מחירים מתחילה עוד לפני הגופים עצמם. כידוע, התאורה עובדת על חשמל וככזו אנו צריכים לחשוב על הטווח הארוך ועל חיסכון בחשמל ולכן, חשוב להתקין מספר מפסקים לשליטה רחבה יותר על התאורה, מפסקים אוטומטיים לכיבוי במקרה ששכחנו לכבות לבד, שימוש בנורות חסכוניות כמו נורות לד ועוד. כל אלו באים להזכיר לנו שלפני שאנו מסתכלים על המחירים נטו של הגופים וההתקנה כדאי שנראה את התמונה כולה.

תאורת גן תמונות

ניסיון ואמינות

עוד דבר חשוב לפני שאנו מסתכלים רק על תאורת גן המחירים והעלויות שלה הוא מיהי החברה המציעה לנו את השירות. ישנן כמו בכל תחום גם חברות רבות בתחום זה, ולעיתים מחירים נמוכים עלולים לסנוור אותנו מעט וחשוב שנזכור, עסקה עם חברה מקצועית ואיכותית תחסוך לנו הוצאות של תיקונים ועלויות נוספות לטווח הארוך.

אופק תאורת גן

תאורת גן מחירים ועליות כפי שציינו ניתן לקבל על ידי חברות רבות, אך אופק תאורת גן הינה חברה בעלת וותק בשוק ועם ניסיון רב בתחום תאורת הגן. שנים של ניסיון יחד עם לקוחות רבים מרוצים יבטיחו לכם שקט נפשי בידיעה שעשיתם עסקה עם החברה הנכונה.

Call Now Button