תאורת גן הרצליה – טיפים

מי לא היה רוצה גינה מזמינה בבית שלו, כזו שאנשים ירצו לשבת בה ולהעביר בה את זמנם? כמעט ואין אחד כזה… וכשמדברים על "אנשים" הכוונה היא קודם כל כמובן לדיירי הבית שבו יש את הגינה, אך לא פחות מכך חברים, קרובי משפחה, וסתם אורחים שמזדמנים מידי פעם. פעם גינת הבית הייתה סתם גינה, עצים, צמחייה, דשא ולא יותר, אך כיום ניתן להפוך אותה לקסומה ומרשימה, כזו שנעים להיות בה בכל שעות היממה. אם אתם גרים בהרצליה ומחפשים תאורת גן בהרצליה הנה מספר טיפים לבחירת התאורה ולהתקנה שלה.

תאורת גן בלילה בחצר ענקית

חשמל תת קרקעי ובכלל.

תאורת גן בהרצליה כמו בכל מקום אחר בארץ תלויה כמובן במערכת חשמל, ועדיף שזו תהיה מותקנת עוד לפני ששותלים את הצמחייה או העצים שבגינה מתחת לפני הקרקע. תאורת גן בהרצליה המחוברת למערכת חשמל תת קרקעית תהיה קודם כל בטוחה יותר, אך גם תהיה נאה ופונקציונאלית יותר מאשר מתיחת חוטי חשמל וכדומה. את המערכת החשמל של הגן כדאי לתכנן היטב כך שיהיו כמה שיותר מפסקים לשליטה על התאורה, וכן מפסקים אוטומטיים לכיבוי התאורה במידה ושוכחים אותה. כך תחסכו לא מעט חשמל לטווח הארוך.

תאורת נוי

תאורת גן הרצליה יכולה להיות על ידי ספוטים שקועים, גופי תאורה מעניינים, פטריות תאורה וכדומה. כל אלו יכולים לשדרג כל חלק בגינה וניתן כמובן להתאים את עוצמת התאורה בהתאם לאווירה שאנו רוצים – מוארת, מסתורית, רכה וכדומה. כשמרכיבים תאורת גן הרצליה או בכל מקום אחר בארץ ניתן לדאוג למספר אפקטים, כמו הסתרת גוף התאורה על ידי שיח כשרק אלומת האור מאירה את השיח עצמו מה שיוצר אפקט של מסתוריות. ישנם כמובן עוד רעיונות רבים ואפקטים מיוחדים בהתאם לאיך שרוצים שהגינה תיראה.

עיצוב תאורת גן מידע מקצועי

תאורה לסביבה בטיחותית

מעבר לכל מה שדיברנו על תאורת גן בהרצליה כמו בכל מקום אחר בארץ שאמורה להיות חלק מעיצוב הגינה, חשוב כמובן לדאוג לתאורה שתאיר את השבילים בחצר או אזורים אחרים שעלולים להיות מסוכנים.

אופק תאורת גן

תאורת גן הרצליה כמו כל מקום אחר בארץ מומלץ לתכנן יחד עם המומחים של "אופק תאורת גן" אשר יפרסו בפניכם את שלל האפשרויות העומדות בפניכם בהתאם לנתוני הגינה שלכם ולחזונכם, ויובילו אתכם צעד אחד צעד להגשמת החלום ולשדרוג מראה הבית כמו שתמיד רציתם. פנו אלינו עכשיו ונשמח לסייע לכם בבחירת התאורה המתאימה לכם.

Call Now Button