כל מה שצריך לדעת על תאורת גינה תמונות

החלטתם שאתם רוצים סוף סוף לשדרג את מראה הגינה שלכם? מצוין! בית פרטי עם גינה פרטית לא מעוצבת וכזו שלא מנצלת את הפוטנציאל שלה הוא ממש בזבוז… אין כמו גינה פרטית להתרווח עליה עם המשפחה, גינה שניתן לשבת ולאכול בה ארוחות משפחתיות, ניתן לשבת עם חברים וליהנות משיחה טובה וניתן כמובן גם לשבת בה לבד וליהנות מספר טוב. יש אלמנט חשוב שחייב להיות בכל גינה וזו התאורה ואם אתם רוצים להרכיב תאורת גינה אצלכם אתם צריכים להתחיל עם תאורת גינה תמונות כך שתדעו מה האפשרויות העומדות בפניכם.

 

תאורת גן תמונה תאורת גינה תמונה תאורת חוץ תמונה 

 

אפשרויות תאורת גינה

אז רגע לפני שאתם רואים תמונות של תאורת גינה כדאי שתדעו מהן האפשרויות העומדות בפניכם. ישנה תאורה ממוקדת, תאורה אשר מיועדת להאיר אזורים ספציפיים בגינה כמו צמחייה, מסלעה, ערוגת ירקות, מפל מלאכותי וכדומה וישנה כמובן תאורה רחבה יותר שזוהי תאורה שאמורה להאיר את הגינה בכדי שניתן יהיה להסתובב בה. תאורה רחבה היא תאורה שאמורה להיות על עמוד, עמוד שמוצב באחד מצידי הגינה, על השביל וכדומה. כשתראו תאורת גינה תמונות תדעו להבדיל בין תאורה ממוקדת לבין תאורה רחבה.

 

תאורת גן תמונות תאורת חוץ תמונות תמונה של תאורת גן

טיפים לתכנון התאורה

כשתראו תאורת גינה תמונות נסו לדמיין לעצמכם איפה נמצא כל פריט ופריט בגינה כך שהוא יוכל להשתלב יחד עם התאורה. הפריטים הללו הינם מתחמים, משטחים, כניסה לגינה וכל אלמנט שקיים בתוך הגינה כך שמבחינה עיצובית התאורה תתאים למקומות ולפריטים הללו. תאורת גינה תמונות באה לסייע לנו בהבנה מה בדיוק אנו רוצים מכיוון שישנן שלל אפשרויות ואנו עלולים לטבוע בהם בלי להבין מה באמת אנו צריכים.

 

בחירת גופי תאורה

כשתראו תאורת גינה תמונות נסו לשלב אותן עם מספר עקרונות בבחירת גופי התאורה. ראשית, ככל שהעצם בהיר יותר כך ניתן להשתמש בתאורה נמוכה יותר עליו. שנית, עצמים בהירים מחזירים אור לעומת הכהים אשר בולעים את האור. עוד משהו שתשכרו כשתראו תאורת גינה תמונות הוא שהעין נמשכת קודם כל לאור הבהיר ושכל עוצמת אור שונה מהשנייה ולוקח זמן להתרגל אליה.

 

תמונה של תאורת חוץ אפ אנד דאון תמונת חוץ בגינה תמונה של תאורת אפ אנד דאון

אופק תאורת גן

אם אתם מחפשים תאורת גינה תמונות ודוגמאות תתחילו בחברה הנכונה שתספק את התמונות הללו, אך לא רק תספק את התמונות הללו אלא גם את השירות הטוב ביותר. אופק תאורת גן היא החברה המובילה בתחום ושנים של ניסיון יחד עם צוות מקצועי הובילה אותה להיות חברה בעלת שם ועם מוניטין מרשים.

Call Now Button