תחושת הביטחון הכללית בישראל נפגעה בשנים האחרונות וכמות הפשיעה רק הולכת וגוברת מה שגורם לאנשים לחפש כל הזמן פתרונות להתרחק מן האנשים הללו. אחד מתחומי הפשיעה שניתן לראות בעלייה הוא הפריצות לבתים, ולאו דווקא בתים שנראים בתים של עשירים אלא כמעט כל בית היום הוא יעד לפריצות. המכה גדולה יותר כשמדובר על בתים צמודי קרקע, כשלבתים הללו קל יותר באופן כללי לפרוץ, למרות שרבים מבעלי הבתים הללו מתקינים מערכות אזעקה. תאורת גינה בעמודים יכולה להיות פתרון ולו חלקי בשביל הבעיה הזו.

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 205110

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 205110

למה כדאי גם בלי קשר?

תאורת גינה עמודים כדאי בכל מקרה להתקין בחצר מכיוון שקודם כל תאורה כזו מגדילה את הפונקציונאליות של הגינה כך שניתן בכל שעות היממה לשהות בה ואין הגבלה רק לשעות האור. בנוסף, תאורת גינה עמודים הינה פריט עיצובי כך שהגינה כבר תהפוך ליפה יותר ומרשימה יותר.

בטחון

התקנת תאורת גינה עמודים היא עוד נדבך בהגנה על הבית שלנו. פורצים בדרך כלל לא אוהבים בתים בהם הם עלולים להסתבך ולכן אם הם מגיעים לבית עם תאורת גינה בעמודים או כל תאורת גינה אחרת הם ישקלו את צעדיהם שנית. בנוסף, ישנה אפשרות להתקין חיישנים שיידלקו ברגע שהם יזהו תזוזת דמות כלשהיא כך שאם דמות לא רצויה תיכנס לגינה שלנו היא מיד תעזוב את המקום מכיוון שהתאורה תדלק מידית.

בטיחות

עוד יתרון חשוב לתאורת גינה עמודים והוא הבטיחות של דיירי הבית. לא מעטו תאונות קרו מכיוון שאנשים הלכות בחשיכה ונתקלו במכשול כלשהוא, מה שתאורת גינה איכותית תמנע מכיוון שהדרך תהיה ברורה. הדבר חשוב עוד יותר כשמדובר על בית של אנשים מבוגרים שבמידה ויצטרכו ללכת בחצר בלילה הסכנה אצלם תהיה גדולה כפליים.

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 15310BKT

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 15310BKT

חיסכון בחשמל

תאורה של גינה לא חייבת להיות פשיטת רגל מבחינת חשבון החשמל. עם כמה תוספים פשוטים [כמו כיבוי אוטומטי אם שוכחים לכבות וכדומה] או מנורת לד וכדומה ניתן לשמור על צריכת חשמל שפויה.

אופק תאורת גן

תאורת גינה עמודים ניתן למצוא באופק תאורת גן – החברה המובילה בישראל בתחום התאורה לגנים. לחברה צוות מקצועי שמייעץ ללקוחות ויחד איתם מגיע למוצר אותו הם צריכים והכל באיכות הגבוהה ביותר ותוך שירות אדיב. צוות אופק תאורת גן גם יתאים את התאורה הרצויה לכם בהתאם לתקציב שלכם כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם עושים את העסקה הטובה ביותר.

Call Now Button