תאורת גינה לד – חיסכון משמעותי לכיס!

המצב הכלכלי כיום בישראל גורם לרבים לחפש לחסוך כספים בכל דרך שהיא בשביל לשרוד את המצב. ישנם אין סוף דרכים לחסוך בהוצאות וכל אחד יכול וצריך לראות איפה הוא יכול להקטין את הצריכה שלו ואת ההוצאות שלו, וחלק חשוב מזה היא הקטנת הוצאות החשמל. אם יש לכם בית פרטי עם גינה ואתם חושבים על תאורה לגינה כדאי שתתחילו לחשוב על תאורת גינה לד כזו שתהיה איכותית אך תחסוך באופן ניכר בהוצאות החשמל.

דוקרן לד לגינה

למה דווקא לד?

תאורת גינה לד היא אם כן התאורה האידיאלית וזו שתחסוך לנו את הסכום הגדול ביותר מבין הנורות. ההערכה היא ששימוש בתאורת גינה לד יחסוך בהוצאות החשמל 70-80 אחוזים מכיוון שצריכת החשמל של הנורה הזו קטן מאוד. עוד יתרון של תאורה לגינה שהינה מנורת לד הוא בכך שאורך החיים שלה ארוך ביותר וכך אנו לא צריכים להחליף אותה בכל תקופה קצרה אלא אח לתקופה ארוכה מה שגם יקטין לנו את ההוצאות.

שמירה על הכדור

תאורת גינה לד היא אם כן חסכונית מאוד בחשמל ולכן היא חוסכת לנו לא מעט בהוצאות החשמל אך חשוב לא פחות מכך וכתוצאה מכך היא תורמת לשמירה על כדור הארץ. המודעות לשמירה על איכות הסביבה רק הולכת וגדלה ככל שעוברות השנים ואחד הדברים ששמים עליהם את הדגש הרב ביותר הוא הקטנת הצריכה, וכאן נכנסת תאורת גינה לד שבהחלט עושה את העבודה ותורמת את תרומתה החשובה.

דוקרן לגינה מק"ט 300101

דוקרן לגינה מק"ט 300101

בטיחות

על ידידותיות לסביבה כבר דיברנו בכל מה שקשור לתאורת גינה לד וכמובן על החיסכון הכספי הניכר בשימוש במנורות אלו אך ישנו עוד יתרון חשוב – בטיחות. תאורת גינה לד לא פולטת קרינה מזהמת מה שחלק מסוגי הנורות האחרים כן פולטים ובכך היא לא מזיקה לגוף שלנו. בנוסף, היא גם פולטת חום מזערי מה שאומר שאם ניגע בה בזמן שהיא דולקת סביר להניח שלא נקבל כוויה כתוצאה מכך.

אופק תאורת גן

בחברת אופק תאורת גן תמצא את כל סוגי הנורות ואת כל סוגי גופי התאורה לגינות. בחברת אופק תאורת גן עושים הכול בשביל לשמור על הסביבה וכחלק מכך ההמלצה ללקוחות היא שימוש במנורות לד לשם כך. שנים של ניסיון יחד עם מגוון המוצרים הרחב הפכו את החברה לחברה המובילה בישראל כיום, צרו קשר עכשיו וקבלו מענה לכל שאלה ולכל בעיה.

Call Now Button