תאורת גינה לד שקוע – למה זה כדאי?

החלטתם בשעה טובה שנמאס לכם מאיך שהגינה שלכם נראית? מזל טוב! לפעמים לוקח קצת זמן להבין שחבל לא לנצל גינה פרטית אבל אם מבינים זאת בסוף מה טוב… גינה פרטית היא מתנה בעיקר לכאלו שיש אצלם אורחים דרך קבע, וכמובן לכאלה שסתם אוהבים לשכב על הדשא עם איזה ספר טוב. אם אתם כבר משפצים את הגינה ומשקיעים בה כדאי שתשקלו ברצינות תאורה, ואם אתם הולכים כבר על מערכת תאורה רחבה יחסית תאורת גינה לד שקוע חייבת להיות חלק מאותה המערכת. הנה מספר סיבות למה זה כדאי.

 

עיצוב מרשים

תאורת גינה לד שקוע היא לא סתם אלומת אור שמאירה את הצמחייה, תאורה כזו מוסיפה מראה מסוגנן ומעוצב לגינה שלכם וניתן בעזרתה להפוך כל חלק בגינה לייחודי. ישנה אפשרות להאיר כל חלק בצבע אחר מה שיהיה עוד יותר מרשים ויפה. כשמרכיבים תאורת גינה לד שקוע חשוב לבדוק לפני כן את עומק הקרקע, כך תדעו מראש שאין סיכוי שגוף התאורה יבלוט ותחסכו לעצמכם לא מעט עוגמת נפש, בזבוז כספי ובעיית בטיחות.

למה בכלל לד?

כי זה הכי זול! אומנם תאורת גינה לד שקוע יכולה לעלות יותר בעת הרכישה וההתקנה אך אם מסתכלים לטווח הארוך החיסכון בחשמל הוא עצום! תאורת גינה לד שקוע חוסכת בעלות החשמל קרוב לשבעים אחוזים על פני מנורה רגילה, והדלקה וכיבוי שלה לא מוסיפים כמעט לתצרוכת החשמל. כתוצאה מצריכת אנרגיה נמוכה אנו גם תורמים את תרומתנו לשמירה על כדור הארץ וכך הרווחנו פעמיים – גם חיסכון לכיס וגם מעשה חיובי.

שקועי קיר

תאורת גינה לד שקוע לא מתייחסת רק לתאורה ששקועה ברצפה אלא ישנה אפשרות גם לתאורה שקועה בקיר ובתקרה. בדרך כלל המיקום של המנורות הללו יהיה במעברים בגינה, כניסות, ושבילים וחשוב גם פה לבדוק לפני כן את עומק הקיר כך שלא ייווצר מצב של קיר דק מידי שממנו יבלטו המנורות.

אופק תאורת גן

תאורת גינה לד שקוע כמו תאורת גינה אחרת קונים רק באופק תאורת גן. שנים של ניסיון בתחום ומגוון תאורות רחב, יחד עם לקוחות רבים מרוצים הפכו אותנו למובילים בתחום. אז רגע לפני שאתם מבררים על תאורה לגינה זו או אחרת תרימו טלפון ובואו לפגישה ואנו נפרוש בפניכם את מגוון האפשרויות העומדות בשבילכם, אפשרויות המתאימות לכל כיס ולכל תקציב שהוא.

Call Now Button