תאורת גינה לד מחיר – ממה הוא ורכב?

החלטתם לשפץ את הבית שלכם? סיימתם לבנות בית חדש ועכשיו אתם חושבים איך אתם רוצים שהוא ייראה? נמאס לכם ממראה הבית ואתם רוצים לעשות שינויים? מזל טוב! אם יש לכם בית קרקע אתם מן הסתם תרצו לשנות גם בחצר, כי אין כמו חצר מזמינה וכיפית בשביל לתת לגוף ולנפש להירגע. אחת האפשרויות לשדרוג הגינה שלכם היא על ידי תאורת גינה ועדיף שהתאורה תהיה של מנורת לד. אך תאורת גינה לד מחיר, ממה הוא מורכב? איך אפשר להקטין אותו?

דוקרן לגינה מק"ט 820404

דוקרן לגינה מק"ט 820404

למה בכלל מנורה כזו?

רגע לפני שמדברים על תאורת גינה לד מחיר חשוב שנדע למה דווקא לד. מנורות הלד תפסו פופולאריות עצומה בשנים האחרונות הן בגלל החיסכון הניכר בחשמל שמגיע בעקבות השימוש בהן והן בגלל השמירה על כדור הארץ. צריכת החשמל בשימוש בלדים קטנה בכשבעים אחוזים לעומת שימוש בנורות רגילות, וכתוצאה מכך גם כמות הצריכה קטנה וכדור הארץ מרוויח מכך… ולכן, תאורת גינה לד מחיר מתייחס לא רק למחיר הנורות עצמן אלא גם לחיסכון הניכר לטווח הארוך שהן מביאות עימן.

עוד משהו חשוב

עוד משהו חשוב לפני שמדברים על תאורת גינה לד מחיר והוא הבטיחות. שימוש במנורות הללו אינו גורם לפליטת קרינה מזהמת מה שכמובן יותר בריא לנו ולסביבה שלנו ובנוסף הנורות הללו כמעט ואינן מתחממות ומונעות בכך כוויה לאחר מגע עימן.

איכות הסביבה

תאורת גינה לד מחיר אומנם מתייחסת רק למחיר הכספי שלה אך אל לנו לשכוח את המחיר הסביבתי החיובי שהיא טומנת בחובה. בגלל הצריכה הנמוכה ואורך החיים שלה היא ידידותי מאוד לסביבה שלנו ולכדור הארץ.

 

מרכיבי המחיר

תאורת גינה לד מחיר מתייחס למספר פרמטרים. ראשית, כמה העוצמה של המנורה ועד כמה היא תאיר, שנית, מהו גוף התאורה שבתוכו ישנה מנורת הלד, ושלישית בכל הקשור לתאורת גינה לד מחיר הוא מהי כמות המנורות וגופי התאורה שלוקחים? כמובן שכמו כל דבר כמה שרוכשים יותר המחיר פר מוצר הולך וקטן.

אופק תאורת גן

תאורת גינה לד מחיר ניתן לקבל אצל אופק תאורת גן, חברה המתמחה מזה שנים בתחום התאורה לגנים מכל סוג שהוא. ברשות החברה מגוון מנורות להארת הגן כמו גם גופי תאורה בסגנונית שונים ובמחירים שונים ואנו נשמח לספק את שירותינו לכם ולצרף אתכם למאות הלקוחות המרוצים שלנו שקיבלו את שירותינו במהלך השנים.

 

Call Now Button