לא לשווא המילה " תאורה " מזכירה את המילה "תפאורה"! כמו בתאטרון, בעזרת תאורה כזו או אחרת ניתן לחולל דרמה בכל מקום, בחלל סגור ואף בשטח פתוח. הוספת תאורה במקומות
הנכונים, הן בבית והן בחצר או בגינה, יכולה ליצור אפקט דרמטי או רומנטי, שקט או סוער.

התקנה של תאורה

כדי להתאים תאורה למקום מסוים, בין אם זה בית פרטי, מוסד, חצר או גינה, יש להיוועץ במומחה בעל ניסיון בנושאי תאורה שידע להבין את הצרכים השונים והמשתנים של הלקוח.

יש לקחת בחשבון שיש הבדל בין תאורה ביום לבין תאורה בערב או בלילה. אותה מערכת תאורה צריכה לספק מכלול של פתרונות על פי הצרכים המשתנים.

בימינו חשוב מאוד גם לקחת בחשבון שיקולים של חיסכון באנרגיה. עדיף להתקין תאורה שהיא חסכונית באנרגיה, וזאת, למשל, על ידי שימוש בגופי תאורה הצורכים חשמל במתח נמוך ושילוב של תאורה סולרית מחוץ לבית.תאורה סולרית מומלצת במיוחד לשימוש בגינות ובגנים, שם ניתן לשלב אותה ללא צורך במתיחת כבלי חשמל ומבלי להיזקק להתקנה מיוחדת.

כאשר באים להתקין תאורה בגינה יש לקחת בחשבון מספר גורמים:

• תאורה בצבעים שונים מייצרת אפקט שונה – אור בהיר ולבן הוא בעל עוצמות שונות ואפקט שונה מאור צהבהב ועמום מעט, ואילו אור צבעוני הוא בעל איכויות דרמטיות ולעתים אף מסתוריות.

• יש חשיבות רבה למיקומם של גופי תאורה – גופי תאורה נמוכים יטילו אור שונה מאשר גופי תאורה תלויים, ואילו גופי תאורה משוקעים בקירות ייצרו אווירה אחרת מאשר גופי תאורה על עמודים.

• התקנת תאורה בגינה מחייבת נקיטת אמצעי בטיחות מיוחדים בגלל המגע המתמיד עם לחות בקיץ ועם מי גשמים בחורף. יש לוודא בידוד מושלם של גופי התאורה.

אופק תאורת גן היא חברה ותיקה המתמחה בפיתוח מערכות תאורה ובהתקנתן. החברה מציעה מבחר ענק של גופי תאורה בסגנונות שונים.
אנו נעזור לכם לממש כל רעיון לגבי עיצוב תאורה בגינתכם תוך הקפדה על התקנה בטיחותית ואסתטית. מובטח לכם שירות אדיב ויעיל וליווי אישי של מומחי החברה משלב התכנון ועד השלמת הפרויקט.

Call Now Button