גן מטופח הצמוד לבית הוא מקור לשמחה ולגאווה. הגן מספק שעות רבות של הנאה ורוגע ומשנה את פניו בהתאם לעונות השנה ולשעות היממה. עם רדת החשיכה הופך הגן למשהו אחר והאווירה בו משתנה לחלוטין. תאורה לגן מבליטה אווירה זו, ובעזרת תאורה לגן הופך הוא למעין תפאורה להתרחשויות שונות.

שלב תכנון התאורה

כאשר מתכננים תאורה לגן יש לקחת בחשבון את השימושים השונים של הגן בזמנים שונים ובעונות שונות של השנה. בקיץ נעים במיוחד לשהות בגן בשעות שלאחר שקיעת השמש. תאורה לגן מאפשרת שהייה בחוץ בשעות הערב והלילה, שעות שבהן אפשר ליהנות מן השקט והקרירות ומקולותיו של הלילה. בשעות כאלה של מנוחה די בהפעלת תאורה לגן שהיא מינימלית. אבל הגן יכול לשמש גם מקום לפעילות חברתית, הן במסגרת המשפחה והן לאירוח; לשם כך יש צורך בהצבת תאורה לגן שתהיה שימושית ותאפשר לקיים פעילות.

 

יש לזכור שגם בימי חורף תאורה לגן היא דבר חשוב ובעל משמעות – הצבת תאורה לגן הנשקף מבעד לחלון בחורף מאפשרת ליהנות ממראות מיוחדים שאותם ניתן לראות מן הבית. לכן חשוב מאוד כאשר מתכננים תאורה לגן לקחת בחשבון את מראה הגינה גם מבחוץ וגם מבפנים.

מומחה לעיצוב תאורת גן

חשוב מאוד להיעזר במומחה בעל ניסיון לעיצוב תאורה לגן שידע להתאים את גופי התאורה כך שידגישו אלמנטים שונים בגינה ויסתירו דברים שלא רצוי לראותם. תאורה לגן יכולה להיות אפקטיבית וחסכונית כאחד, ולשם כך נהוג להשתמש בגופי תאורה לגן בעלי מתח חשמלי נמוך. הדבר גם נחוץ כדי להבטיח תאורה לגן שתהיה בטיחותית ואמינה.

בהתחשב בשיקולי חיסכון ואיכות סביבה, ניתן לשלב תאורה לגן שהיא חשמלית יחד עם גופי תאורה לגן הפועלים באמצעות אנרגיית השמש. גופי תאורה אלה מוסיפים אווירה מיוחדת וניתנים להצבה בכל מקום ללא צורך בהעברת כבלים וחוטי חשמל.

חברת אופק תאורת גן מתמחה זה שנים רבות בעיצוב תאורה לגן והתקנה של גופי תאורה. החברה מתמחה בפיתוח של מוצרי תאורה לגן ומוכרת גופי תאורה לגן מכל הסוגים. נציגי החברה מלווים את הלקוחות למן הרגע הראשון בתכנון נכון של תאורה לגן הספציפי, דרך בחירת גופי תאורה לגן ההולמים את הצרכים ואת טעמו של הלקוח ועד לסיום המוצלח של התקנת התאורה.

 

Call Now Button