אין כמו בית פרטי, בית קרקע, בית בו אנו יכולים לנצל גם את מה שמסביב למבנה, בית בו הילדים יכולים לשחק באין מפריע בגינה, בית בו אנו יכולים לארח אנשים בחצר שלו, אירוח נעים ונוח. בית פרטי הוא לא נחלת חיקם של כל אדם מכיוון שבדרך כלל העלות שלו הינה גבוהה יותר מבית רגיל, ואם כבר נפל בחלקנו להיות בעלים של בית כזה כדאי שננצל אותו בצורה המיטבית עם תאורת גן מרשימה. חצר הבית, הגן, הוא חלק שלא מעט מזניחים אותו ולא משקיעים בו כמו פנים הבית אך עם מספר שדרוגים אפשר להפוך את החצר ללא פחות ממדהימה. תאורה לגן היא חלק מזה.

למה צריך בכלל תאורת גן?

תאורה לגן היא אומנם לא חובה בכל בית עם חצר פרטית אך אלו הרוצים להפוך את חצר הבית למיוחדת ומזמינה יכולים על ידי מספר תוספות ושינויים וביניהם תאורה לגן להפוך אותה לכזו. התאורה מדגישה אזורים ספציפיים בחצר אותם אנו רוצים להגדיש, מצלילה אזורים אחרים במידה ואנו רוצים להבליט אותם פחות, מוסיפה מגוון של צבעים לצמחייה ולמסלעה [אם ישנה] ובכלל, תאורה כזו פותחת בפנינו אפשרויות אירוח נוספות כמו לדוגמא אירוח בשעות הערב והלילה בנוחות ובנעימות, שיגרום לרבים לרצות ולבוא בצל קורתנו.

תכנון התאורה

תכנון תאורת לגן מתחיל עוד לפני שהגן עצמו קיים עם מערכת חשמל מתאימה, ולכן אם מדובר על בית חדש או בית שאנו עוברים אליו רצוי שניתן את הדעת להעברת החשמל מתחת לפני האדמה עוד לפני שאנו שותלים את הצמחים. תכנון תאורת גן באופן כללי חייב להיות חלק מתכנון הבית והאופי שלו, וצריך כמובן להיות מותאם לאופי הפעילות בחצר הבית. לדוגמא, אם יש פינה מסוימת המיועדת לישיבה בגן שלנו צריכה כמובן להיות שם תאורה מתאימה, כזו שתהיה נוחה לפעילות במקום בעיקר אם מדובר על פעילות בתדירות גבוהה יחסית.

 

שיקולים בתכנון תאורת גן

תכנון תאורת לגן מתחיל בחשיבה אילו חלקים בגן בכלל רואים, אילו חלקים או אובייקטים אנו רוצים להאיר ואיזה נופך אנו רוצים לשוות להם, כמה זמן התאורה תהיה מופעלת וכדומה – כל מה שרלוונטי לתאורה בגינה.

 

אופק תאורת גן

אם אתם צריכים תאורה לגן שלכם אופק תאורת גן היא בדיוק מה שאתם צריכים. מבחר גדול, ייעוץ מקצועי מן השורה הראשונה יחד עם שירות לקוחות מעולה והבנת הצרכים שלכם יתאימו בדיוק בשבילכם. פנו אלינו עכשיו!

Call Now Button