אם כאשר בונים בית מבקשים להתייחס לפתחי האוויר על מנת להגדיל את התאורה הטבעית של הבית, הרי כשמדובר על הגינה אין צורך להתחשב בפרמטר שכזה, כיוון שבכל מקרה מדובר על מקום ללא קירות ועל כן כל עוד השמש זורחת בחוץ, ניתן ליהנות מתאורה טבעית שאינה עולה לנו כסף בשל צריכת חשמל כחלק עבור פתרונות תאורה לגינה ללא חשמל. יחד עם זאת, מה עושים כאשר מבקשים ליהנות מהגינה אך השמש כבר שקעה? מה עושים אם מבקשים לנקד את הגינה בנגיעות צבעוניות של אור אך מבלי לשלם על כך? ובכן אין קסמים ואין צריכת חשמל חינם, (לפחות לא לרובינו) אך יש תאורה סולארית שאינה צורכת חשמל בכלל ומהווה פתרונות תאורה לגינה.

תאורה סולארית לגן 202118

מחפשים פתרון תאורה איכותי לחצר הבית?

צרו קשר ונשוב בהקדם או חייגו 073-7597169

 

שני פתרונות תאורה פרקטיים:

תאורה סולארית

פתרונות תאורה לגינה חסכונית בצריכת החשמל מהסוג הראשון הינה תאורה סולארית, הנורות טוענות את עצמן במהלך היום כל עוד השמש זורחת. ובשעות הערב כאשר השמש שוקעת הנורות נדלקות ומתחילות לפעול, וכך חוזר חלילה מידי יום. מנורות תלויות כגון המנורות בתמונה כאן למטה, מאירות את העץ בגינה עליו הן תלויות, ניתן לשלב תאורה מסוג זה על מספר עצים בחצר וכאשר כולם מופעלים יחד בשקיעת השמש אתם מקבלים גינה מעוצבת יפיפה בתאורתה. שימוש נוסף נפוץ לתאורה סולארית הינו בתצורת עמודי תאורה, עמודים אלו מוסיפים נופך לגינה כמובן אך גם מאירים את השביל בחצר וכך מונעים התקלות או מעידה שלנו ושל הילדים בהליכה בחושך

פתרונות תאורה לגינה ללא חשמל

גופי תאורה מעלי צריכת חשמל של 12V

ישנו מגוון רחב מאוד של מוצרי וגופי תאורה הפועלים באמצעות נורות של 12 וולט בלבד. נורות לד לדוגמא ידועות בצריכת חשמל נמוכה ומהוות פתרונות תאורה לגינה (לפחות חלקן) הן גם מפיצות אור ברמה גבוהה וגם ניתן לבחור עיצוב ייחודי, צבעים, עוצמה ופרמטרים נוספים. תאורת גינה לד מהווה פתרון פרקטי ביותר לתאורת גינה. כידוע תאורת 12V הינה תאורה חסכונית שניתן למצוא גם אצל תאורת הלד. מדובר על חיסכון של 70% מצריכת החשמל, ומכאן שמדובר על פתרון שכל מי שמחזיק בגינה צריך לנצל. לסיכום אומנם אין פתרונות תאורה לגינה ללא חשמל, אך יחד עם זאת יש עם פחות, וזה בדיוק מה שאתם צרכים לשאוף לו כאשר עומדים לטפל בתאורת הגינה.

 

מחפשים פתרון תאורה איכותי לחצר הבית?

צרו קשר ונשוב בהקדם או חייגו 073-7597169

Call Now Button