אם יש לכם בית פרטי הכולל בו גם גינה, אתם ודאי יודעים ומבינים כי הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית. לכן, כאשר מעצבים ומסגננים את הבית, יש לשים דגש מהותי גם על עיצוב הגינה ושילוב התאורה בגינה. גינה המעוצבת ומסוגננת באופן מוקפד ומדוקדק בהתאם לרצונכם וטעמכם, היא גינה אשר תשמחו לשהות בה בכל שעות היממה. עיצוב גינה זהו לא דבר פשוט ועל מנת לעצב את הגינה באופן האידאלי, יש לבחור באיש מקצוע כגון: יועץ גינון, אדריכל נוף או מעצב גינות שתפקידו הוא לעצב את הגינה יחדבהתחשבות גדולה תאורה לגינה מרהיבה המשדרגת כל עץ ואדנית, בהתאם לטעמכם ובהתאם לאופי וגודל הגינה.

שילוב תאורה בחצר

מה כולל תהליך עיצוב גינה?

תהליך עיצוב גינה כולל את כל הפעולות והאלמנטים הרלוונטיים עבור גינה מסודרת, אסתטית, נקייה ויפה. בכדי לעצב את הגינה כראוי, יש צורך לשתול בה צמחים שונים אשר אתם אוהבים לשים לידים ספוט לתאורה, לשתול דשא במקומות הרלוונטיים לכם, להשקיע בגיזום עצים מקצועי, אשר יעניק לכל העצים בגינה שלכם את המראה האידאלי ויעניק להם את האפשרות להיות נוכחים בגינה בדיוק במידה הנכונה וכמובן לדאוג לתאורת גינה איכותית. תאורת גינה היא דבר פונקציונלי וחשוב, אך מעבר לתפקידה החשוב בגינה בשעות הלילה, כאשר בוחרים את סוג תאורת הגינה בצורה הנכונה, יש לה תפקיד משמעותי מאוד בעיצוב ובמראה של הגינה.

כיצד בוחרים תאורת גינה?

כאמור, תאורת גינה היא דבר פרקטי והכרחי לצורך הארת הגינה בשעות החשוכות. מכיוון שהגינה מובילה אל הבית, יש צורך בתאורת השביל של הגינה וכן, מכיוון שלא פעם יושבים בגינה בשעות הערב והלילה או מארחים אורחים בגינה בשעות הללו, יש צורך בתאורת גינה אשר תעניק לגינה את היכולת להיות מוארת וברורה גם בשעות החשוכות.

ניתן לבחור כיום תאורת שבילים לגינה המגיעה בצורת עמודי תאורה בצדי השביל או כתאורה אשר טמונה ברצפות. מלבד זאת, בכדי להאיר את הגינה באופן כללי ולא רק בשביל, ניתן לבחור בגופי תאורה בסגנונות שונים, בתאורה אשר ניתן להציב על פרגולה המאפשרת תאורה כוללת וגבוהה ועוד.

הבחירה בגופי התאורה, עמודי התאורה או כל סוג אחר של תאורה, יוצרים בגינה את המראה הדרוש לכם. אם אתם חפצים באווירה רומנטית וייחודית בגינה בשעות הלילה ועיצוב כפרי, הבחירה בגופי תאורה ובעמודי תאורה העונים להגדרה של סגנון עיצוב זה, יעשו בשבילכם את העבודה.

שילוב גופי תאורה בעצים

אחד מסוגי התאורה אשר רבים בוחרים בה בגינתם היא תאורה המשולבת על עצים שונים. לאחר שעוסקים בתחום גיזום עצים בגינה, מראה העצים הגזומים מייחד את הגינה והופך אותה להיות יפה עוד יותר. בכדי להדגיש מצד אחד את העצים המיוחדים בגינה ומצד שני, בכדי להוסיף עוד תאורה מיוחדת ורומנטית לגינה, ניתן להוסיף כיום גופי תאורה על עצים שונים בגינה. התאורה על עצים תהיה תאורת ספוטיים בולטת או שקועה באדמה. בכדי לבצע את מלאכת התקנת התאורה בצורה הטובה ביותר על עצים, עבור הגינה שלכם, חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע המכירים את תחום התאורה לגינה היטב ויודעים כיצד לשלב את סוג התאורה הנכון על עצים בצורה הטובה ביותר.

 

לצפייה בקטלוג תאורת חוץ לחץ כאן

Call Now Button