מנורות צמודות תקרה מציעות שילוב נכון ומומלץ בין אסתטיקה ובטיחות. בהיבט הדקורטיבי, מדובר בדרך כלל על גוף תאורה צמוד תקרה שמפזר את האור בחלל הפנים בצורה אחידה ומחמיאה. מבחינה פונקציונאלית, מנורות תקרה צמודות נחשבות לבטיחותיות יותר ויש דגמים מיוחדים של תאורה לחדרים.
למעשה, השילוב בין אסתטיקה ובטיחות מתאר את ההתפתחות של תאורה מודרנית לבית. מה שהיה בעבר חלום רחוק הפך למציאות ומעצבי פנים ממליצים עליו לבעלי בתים פרטיים בכל רחבי הארץ. החידוש העיקרי נובע מעצם העובדה שכיום מנורות לבית יכולות להיות גם יפות, גם מעוצבות, גם בטיחותיות וגם חסכוניות בחשמל – קחו לדוגמא את מנורות צמודות תקרה.

מנורות צמודות תקרה

מנורות צמודות תקרה

איך תאורה מעצבת את החלל ואיך צמודי תקרה עוזרים בכך?

תאורה תורמת לעיצוב החלל בכמה מישורים בולטים. קודם כל, גופי התאורה עצמם מעוצבים לפי דרישות הלקוחות ומושכים המון תשומת לב. בעידן שבו אין לבעלי בתים פרטיים הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, גוף תאורה צמוד תקרה הם בין האלמנטים היחידים שגם לא תופסים מקום וגם בולטים על רקע רהיטים אחרים. העיצוב של גופי התאורה משפיע על האופי בחלל הפנים ולעיתים קרובות הוא קובע אותו.
שנית, תאורה מעצבת את החלל כאשר משתמשים בה בצורה נכונה לטובת אשליה אופטית של משחקי אור וצל. בעזרת משחקי אור וצל ניתן לגרום לאשליה שלפיה חלל קטן נראה גדול יותר, או לצמצם חללים גדולים על מנת להשיג תחושה של אינטימיות בסלון, בחדרי מגורים או בפינת האוכל. גם כאן הכל תלוי בצרכי הלקוחות, אך טווח האפשרויות עם מנורות צמודות תקרה הוא כמעט בלתי מוגבל.

שיקולי בטיחות בבחירת גופי תאורה

חשוב מאוד להעניק עדיפות לאופציה של גוף תאורה צמוד תקרה בבתים פרטיים גם כי זה בטיחותי יותר. בראש ובראשונה, כאשר כל גוף התאורה פנימי ולא חיצוני וחשוף – הסיכוי להתחשמלות יורד ויש גם פחות גורמי סיכון שקשורים לחשיפה למים. זה תקף בכל סוגי גופי התאורה שיש בבית פרטי ובעיקר בחדרי מגורים, בחדרי מקלחת ושירותים ובחדרים רטובים.

מנורות צמודות תקרה

תאורה צמודת תקרה 320818

מעבר לכך, צמודי תקרה או פשוט מנורות תקרה צמודות מומלצות עבור בתים שבהם חיים פעוטות וילדים. עצם העובדה שבעזרת תאורה מודרנית לבית ניתן גם להגן על הילדים פועלת לטובת הלקוחות, מה גם שהיא לא באה על חשבון הנראות של מנורות לבית. במילים אחרות, יש כיום המון מנורות צמודות תקרה עם תאורת לד חסכונית ובטיחותית ואפשר לשלב בתוך תאורת פנים לבית השפעות מכל הסגנונות.
לסיכום, תאורת פנים לבית היא עניין מורכב ורגיש אך החדשות הטובות הן שכיום יש פתרונות שמשלבים בצורה נכונה בין אסתטיקה ובטיחות. השילוב הזה קריטי בבתים פרטיים של משפחות עם ילדים והוא בא לידי ביטוי בכל החדרים וחללי המגורים. בנוסף, זהו שילוב שעוזר לחסוך בהוצאות על עיצוב תאורה לבית כי הוא כולל תאורת לד אקולוגית ושימוש נכון בצמודי תקרה, אשר משמשים מנורות צמודות תקרה.

הכנסו לקטלוג תאורת פנים המלא

Call Now Button