עמודי תאורת גינה – כל הסיבות להתקין.

עיצוב הבית והמראה הכללי שלו יכולים להשפיע על איך שנרגיש בתוכו. כולנו מכירים את זה שחלל מסוים גורם לנו לתחושות כאלו ואחרות וכך גם בבית שלנו – ככל שהוא יהיה קרוב לאיך שאנו רוצים שהוא ייראה כך נרגיש בו נוח יותר וכיף יותר. מחקרים רבים מדברים על הקשר בין הסביבה שלנו ומה שהעין נחשפת אליו לבין ההרגשה והמצב רוח שלנו ולכן בכל הנוגע לעיצוב הבית שלנו אין פשרות – צריך שהוא יהיה הכי קרוב למה שתמיד חלמנו בהתאם לתקציב כמובן. אם יש לנו בית קרקע עם חצר כדאי שנשקול תאורה כשחלק ממנה אילו עמודי תאורת גינה.

פונקציונאליות

עמודי תאורת גינה טומנים בחובם מספר יתרונות. ראשית, תאורה בגינה מעלה את הפונקציונאליות שלה ואת השימושיות שלה כך שנוכל להשתמש בה בכל שעות היממה. עמודי תאורת גינה שיהיו מוצבים במספר פינות בגינה שלנו יאירו את רובה או את כולה אם נאו רוצים כך כמובן. בפועל עם תאורה בגינה נוכל לשבת עם המשפחה או לבד גם בערב ונוכל כמובן להזמין חברים בשעות הללו מה שאין כיף יותר גדול מזה.

עמודי תאורה לגן מק"ט 300701

בטחון ובטיחות

עמודי תאורת גינה יוסיפו לכל דיירי הבית תחושת בטחון. להסתובב בלילה בגינה במידה וצריכים זה לא נעים לאף אחד ואם ישנה תאורה אז הבעיה נפתרת. בנוסף, חצר חשוכה מזמינה מבקרים לא רצויים [הכוונה כמובן לפורצים] כך שאם יש לנו עמודי תאורת גינה שדולקים בלילה המבקרים הפוטנציאליים הללו יעברו סביר להניח לבית הבא. גם הבטיחות חשובה פה מאין כמוה ותאורה כזו תמנע נפילות ופגיעות מיותרות במידה וחייבים מכל סיבה שהיא להסתובב בשעות החשכה בגינה.

חיישן הדלקה אוטומטי

רבים מולו שיש להם עמודי תאורת גינה מחברים אליהם חיישן אוטומטי שתפקידו הוא לזהות תנועה ולהדליק את האור, מה שמתקשר ישירות לתחושת הביטחון שדיברנו עליה. בית כזה עם חיישנים כאלו לא יהיה מזמין למי שאינו רצוי ואם כבר יהיה מבקר כזה מהר מאוד הוא יברח משם.

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 40007

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 40007

אופק תאורת גן

אם אתם מחפשים עמודי תאורת גן חכו רגע לפני שאתם רצים ומבררים ותציצו רגע למה שיש לאופק תאורת גן להציע לכם. מגוון פריטי תאורה לגינה בסגנונות שונים ובמחירים שונים יחד עם שירות לקוחות אדיב ומקצועי יגרמו לכם להבין שהגעתם למקום הנכון. צרו עמנו קשר עכשיו וקבעו פגישת ייעוץ עם אופק תאורת גן המומחים בתחום.

Call Now Button