עמודי תאורה לגינה – עולם של בחירה

עמודי תאורה לגינה מהווים תוספת עיצובית רבת משמעות. כאמור ניתן לבחור בתאורה מוחבאת וניתן לבחור בתאורה תלויה, אך כאשר בוחרים עמודי תאורה לגינה, הרי שמדובר על תוספת של אובייקט עיצובי, וזאת כיוון שהוא נמצא בגובה העיניים ועל כן עליו להיות מותאם כיאות לאופי הייחודי של כל גינה וגינה. כאשר פונים אל חברת "אופק תאורת גן", הרי שניתן למצוא אינספור דגמים ועיצובים, כך שלאחר שנעשה ייעוץ מקצועי עם מעצב החברה, כל אחד יכול לבחור את עמודי התאורה לגינה שנכונים להם ולשאיפה שלהם מעיצוב הגינה.

אופציות ודוגמאות

עמודי תאורה לגינה יכולים להיות ממוקמים לצד השער כאשר הם מקבלים לשלום את פני האורחים שמגיעים בשעות הערביים. הם יכולים להיות מותקנים לצד תחילתו של שביל ובכך להעניק לכל השביל מראה יותר קסום וייחודי. הם יכולים להיות מוטמעים בין ערוגות הפרחים ובכך לשחק על התפר שבין מלאכותי לטבעי. הם יכולים להיות פזורים על פני רחבה גדולה ובכך להוות משחק עם טריטוריות ועוד.

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 205110

עמודי תאורה דוקרניים לגינה 205110

איכות

בחירת בעמודי תאורה לגינה עשויים להתאים לאינספור גינות פרטיות, גני אירועים ומרחבים ציבוריים. אחד המאפיינים שצרכים להישאר אחידים בין כל האופציות נוגע לכך שעל אותו עמוד תאורה להיות עמיד לתנאים בחוץ, ועל כן טוב לדעת שאצל חברת "אופק תאורת גן" ניתן למצוא רק מוצרים איכותיים שאינם מתבלים בקלות, והם מותאמים במיוחד עבור שהות בחוץ כאשר הם חשופים לתנאי המזג האוויר המשתנים.

בין חושך לאור

יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר על עמודי תאורה לגינה, עליהם להתאים עבור שני מצבים. פעם אחת עליהם לתת תאורה נכונה כאשר השמש שוקעת, ופעם שנייה עליהם להיות נעימים לעין גם כאשר הם כבויים ורק נוכחים עומדים, כך שהם מאפשרים לכולם להתרשם מהעיצוב הייחודי שלהם. כך שבשעות האור הם יותר פסל עיצובי סביבתי ואילו משעות הערביים הם צרכים להיות גם פרקטיים, לתת נגיעה של אור, לצבוע את הגינה במראה הרצוי. כך שאם בשעות האור הם צרכים להתאים לצמחייה ולריהוט הגינה, הרי שבחושך עליהם להפיק אלומת אור נעימה, ולהיות ממוקמים בגובה אידאלי על מנת שיאירו כהלכה.

חברת אופק

חברת "אופק תאורת גן" עוסקת שנים בתחום התאורה לגינות. החברה מאמינה שהגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית ועל כן מעניקה פתרונות עיצובים ופרקטיים עבור יצירת האווירה הרצויה בגינה.

Call Now Button