תאורה לבית היא אחד האלמנטים החשובים ביותר אשר יכולים להעשיר את האווירה, גם בפנים הבית וגם מחוצה לו. באופק תאורת גן, אנו מתמחים עיצוב תאורה לבית ברמת מקצועיות, פרקטיות ויופי מושלמים – בדיוק כמו שאתם חולמים. באתרנו ובאולם התצוגה, תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של גופי תאורה ופתרונות תאורה לכלל החללים הן בבית והן בחצר. לפני שאתם ניגשים לבחירת גופי התאורה, לפניכם מספר טיפים מקצועיים, שיוכלו לסייע לכם בבחירה נכונה ומדויקת, אשר שמה דגש לא רק על גוף התאורה עצמו, אלא גם על עוצמתה של התאורה וסוג המאור.

מה כולל עיצוב תאורה ביתית?

עיצוב תאורה לבית שלנו כולל את השילוב של האור והצל בבית, את המנורות השקועות בקיר ובתקרה, כמות האור הרצויה. באולם התצוגה שלנו תוכל להתיעץ עם יועץ תאורה בעל ניסיון, אשר יבדוק איתכם יחד את הצורך בחוזק התאורה הנדרש. באופק תאורה ניתן לעצב תאורה גם לסלון, גם למטבח וגם לשאר חלקי הבית.

התאמת עיצוב התאורה למטבח

בחירת גופי תאורה בליווי עיצוב תאורה לבית במיוחד לאזור המטבח בבית שלנו, צריכה לקחת בחשבון כי מדובר למעשה באזור עבודה של ממש, בו יש צורך באיכות מאוד גבוהה של תאורה, אשר תשרה לא רק אווירה נעימה, אלא תאפשר לנו גם לעסוק במלאכת הבישול כאשר קיימת תאורה מדויקת לכל אזור בו אנו זקוקים לתאורה. יחד עם זאת, המטבחים של היום הפכו להיות חלק אינטגרלי מכלל הבית ובדירות רבות הן אף ממוקמות בחלל אחד עם הסלון, לכן, מומלץ יהיה לבחור במאור אחד מרכזי ובמספר גופי תאורה המספקים אור ואווירה שעונים על צרכי דיירי הבית. בבואנו לעצב את פנים הבית, אנו לוקחים בחשבון משחקי אור וצל בחלל המטבח בפרט והבית בכלל.

 

עיצוב תאורה לבית

תאורה מעוצבת בחדרי שינה

בחדר המגורים אנחנו עושים מספר שימושים, לעיתים אנחנו מארחים חברים, לעיתים הילדים משחקים, לפעמים זהו המקום שלנו לנוח או לקרוא ספר, לכן, חשוב לבחור גם בחדר המגורים מספר גופי תאורה פרקטיים העונים על הצרכים שלנו בין אם מדובר בחדר ילדים ובין בחדרים נוספים כגון: חדרי שינה, חדר הורים, חדר עבודה ועוד. בתאורת חדר שינה יש להתאים גוף תאורה מרכזי, המושך את העין ואף מספק מאור גדול ובנוסף, להוסיף עמוד תאורה על רגל, או ספוטים בתקרה ליצירת אווירה שקטה יותר בהליך עיצוב תאורה לבית.

עיצוב תאורה לחדרי שינה

בחדרי השינה של ההורים, אנחנו נהנה בוודאי מתאורה רומנטית, אך יחד עם זאת, חשוב להוסיף על כך גם גוף תאורה שיוכל לענות לנו על צרכים אחרים, כמו בעת ניקיון או סידור של החדר. בחדרי הילדים מומלץ לדבוק בגוף תאורה מרכזי המעניק תאורה מספקת בעת משחקים עם חברים, ומנורת שולחן לעבודות שיעורי הבית או המלאכה. במידה וקיים חדר ארונות בחדר השינה, התאורה שם צריכה להתחשב בסוג הדלתות בחדר הארונות (דלתות הזזה, פתיחה וכו') היות ופתיחה של דלת בחדר הארונות עלולה להסתיר את כמות האור הנדרשת. בנוסף בתהליך עיצוב תאורה לבית ניתן לשלב תאורת לד בתוך הארון ומחוצה לו.

עיצוב תאורה לבית

עיצוב תאורה בחדרי רחצה

בחדר הרחצה אנחנו זקוקים למאור איכותי, כזה שיוכל להעניק לנו מראה טוב, בוהק ונכון, לכן, לרוב אנחנו נבחר בתאורה חזקה ולבנה. מאחר ובחדרי הרחצה כמעט ולא נכנס אור טבעי, בשל הצורך בפרטיות, חשוב לקחת זאת בחשבון. אופק תאורת גן מזמינה אתכם ליהנות ולהתרשם מן המגוון הרחב של סוגי תאורה לבית ולגינה. עיצוב תאורה לבית באופק תאורת גן תאפשר לכם לעצב את תאורת הבית בצורה הטובה והמעניינת ביותר.

רוצים לעצב את התאורה בבית?

צרו קשר ונשוב בהקדם או חייגו 073-7597169

Call Now Button