גינה פורחת היא תוספת כל כך מרהיבה לבית

מדוע ליהנות ממנה רק בשעות האור? ישיבה בגינה מרחיבה את הדעת – מדוע אין אפשרות לעשות כן גם אחרי שעות העבודה, עם רדת החשיכה?
התשובה פשוטה : הגינה איננה מוארת כהלכה, ובשעות החשיכה לא נעים לשהות בה. התקנה פשוטה של כמה מנורות לגינה החשוכה יכולה לעשות את כל ההבדל.

גינה איננה בית, ולכן גם מנורות לגינה אינן יכולות להיות אותן המנורות שמשמשות בבית.

מנורות לגינה חייבות להיות עמידות בפני רטיבות, אם של גשם ואם של השקייה; מנורות לגינה פועלות בדרך כלל במתח נמוך, כדי שלא לסכן את הנוגעים בהן; מנורות לגינה חשופות לחום השמש ולקור החורף; מנורות לגינה מיועדות להאיר סביבה שונה בתכלית מאשר הבית – שבילים וערוגות, צמחים ובריכות, פרחים ופסלים וכיוצא באלו; מנורות לגינה יכולות גם להיות סולריות, וברור כי מנורות לבית אינן יכולות להיות כאלו.

תכנון התקנה של מנורות לגינה

כאשר באים לתכנן התקנה של מנורות לגינה חייבים קודם כל להבין מה אופי השימוש בגינה – מי משתמש בה, לשם מה, מתי, באיזו תדירות, למשך כמה זמן, מה טיב הפעילויות שמתרחשות בה, וכן הלאה.

מנורות לגינה שרובה משטח דשא המשמש למשחקי ילדים יהיו שונות בתכלית מאשר מנורות לגינה שבה ערוגות פרחים אקזוטיים שרוצים "להשוויץ" בהן; מנורות לגינה שאיננה אלא איזור להכנת ברביקיו יהיו שונות בוודאי מאשר מנורות לגינה שבה מפכפכת מזרקה חרישית מעל בריכת דגי נוי.

מנורות לגינה שמספקות תאורה חזקה ורחבה יתאימו למשטח פעילות רחב, מנורות לגינה שאורן עדין ורך יתאימו להדגשת ערוגה פורחת, ואם יש צורך באור ממוקד קיימות מנורות לגינה מסוג "ספוט" שעושות זאת. כל איזור וכל אובייקט בגינה יש להאיר באמצעות הסוג המסוים של מנורות לגינה שמתאימות לו.

חברת אופק תאורת גן מתמחה בתאורת גנים וגינות מזה שנים רבות, והיא מציעה מבחר גדול של מנורות לגינה לכל צורך ומצב.

מומחיה של אופק יודעים איזה סוג של מנורות לגינה להתאים לכל גינה ולכל מטרה, ובמידת הצורך אף יעצבו וייצרו מנורות לגינה המיוחדת שלך לפי שאיפותיך ורצונותיך. אופק תאורת גן היא המקום הנכון למצוא בו מנורות לגינה שלך.

Call Now Button