מנורות גן – מי צריך את זה?

יש לכם בית פרטי ונמאס לכם לראות את הגינה לא מטופחת? מסיימים אוטוטו לבנות את בית חלומותיכם וזהו בית פרטי ואתם מתלבטים איך אתם רוצים שהגינה תיראה? מחפשים לשדרג את הגינה שלכם למרות שהיא מטופחת? מנורות גן יכולות בהחלט לענות על מה שאתם מחפשים! אומנם ישנה חשיבות לצמחייה בגינה, לעצים ולפרחים אך מנורות גן יאירו את אותם הצמחים בצורה שונה וישוו להם נופך מעניין ומיוחד. הנה מספר סיבות למה כדאי לכם להתקין תאורת גן בגינה שלכם ומה היא תעשה לה.

עיצוב

מנורות גן הם לא רק פריט שניתן לעשות בו שימוש בשביל שניתן יהיה לראות את הגן בשעות הערב והלילה אלא הן גם פריט עיצובי בעל חשיבות. על ידי עיצוב נכון והתאמת מנורות גן ספציפיות לאווירה הכללית בגינה כמו גם הצמחייה ושאר האלמנטים הקיימים בה הופכים אותה ליפה יותר, מיוחדת יותר ונעימה הרבה יותר.

בטחון

מנורות גן תורמות רבות לביטחון בני הבית בכמה אופנים. ראשית, באזורים בהם ישנה מכת פריצות לבית כל תאורה תוסיף להרתעה של הפורצים מלבצע את זממם מה שיקטין את הסיכוי שהם יחליטו לעשות זאת, שנית, נעים יותר ובטוח יותר להסתובב בחצר בה ישנה תאורה כך שכל בני הבית יכולים להסתובב בה בכל שעות היממה.

פונקציונאליות

תאורת גן היא פונקציונאלית לבית ותורמת רבות להתנהלות בו. כך שלפני שיש תאורה כזו שעות ההסתובבות בגינה מוגבלות לשעות האור אך לאחר שישנה תאורה כזו טווח השעות בהן ניתן להסתובב בבית גדל משמעותית. בנוסף, לרוב מזמינים אורחים בסופי שבוע או בשעות הערב כך שאם ישנן מנורות גן אין בעיה להזמין אורחים לעומת חצר ללא תאורה כזו אליה לא ניתן להזמין אנשים ואורחים מעבר לשעות התאורה.

12

יופי

גינה שהינה מוארת תבליט את יופייה ואם עושים שימוש נכון בתאורה הן מבחינת גופי התאורה והאפשרויות שישנן והן מבחינת כמות האור והאובייקטים אליהם הוא מכוון מקבלים תוצאה מרהיבה.

אופק תאורת גן

ישנן מספר חברות בישראל העוסקות בתאורת גן כשהמובילה בהן היא אופק תאורת גן. שנים של ניסיון בתחום יחד עם רמה מקצועית גבוהה, צוות אדיב ואיכות בלתי מתפשרת של המוצרים הפכו את החברה לחברה המובילה בתחום, ולקוחות רבים מרוצים מההווה ומהעבר יעידו על טיב החברה, מוצריה, איכותה ושירות הלקוחות שלה שאין שני לו. פנו אלינו עכשיו ונשמח לסייע לכם.