מנורות גינה – למה בכלל?

בשעה טובה סיימתם את שיפוץ הבית שלכם או את בנייתו ש הבית החדש שלכם… ההתרגשות בעיצומה ואתם מרגישים שסוף סוף אתם לקראת סיום הפרויקט, אך ללא עיצוב מתאים הבית לא ייראה כמו שתמיד חלמתם, ואם מדובר על בית קרקע אתם חייבים להשקיע מחשבה גם במראה החצר. בחצר אפשר כמובן לשתול צמחייה, פרחים, עשבי תיבול, עצים ומה לא, אך מה קורה בלילה? האם לא כדאי להאיר את החצר כך שניתן יהיה להשתמש בה בכל שעות היממה? אם החלטתם שכן אתם צריכים מנורות גינה.

11

הגדלת הפונקציונאליות

מנורות גינה יאירו את הגינה גם בשעות הערב, זה ברור, אבל מה אנו מרוויחים מכך? אם כן הרווח העיקרי מכך הוא הגדלת הפונקציונאליות של הגינה בכך שאנו מגדילים את כמות שעות השימוש בה. מנורות גינה מאפשרות לנו להאיר אותה בשעות החשכה כך שאנו יכולים לשבת עם המשפחה או עם חברים וליהנות מהדירה גם כששעות האור כבר נגמרו. אין כמו לשבת בערב עם חברים על כוס קפה או לשבת לבד בחצר וליהנות מהשקט שישנו.

העלאת ערך הבית

נכון, רק הרגע סיימתם לבנות את הבית או שסיימתם שיפוץ גדול ואתם ממש, אבל ממש לא חושבים למכור אותו, אבל מה לעשות… אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ולכן חייבים לחשוב גם על זה ועל ערך הדירה. עיצוב גינת הבית ובכללה התקנת מנורות גינה שישוו לה מראה מיוחד יותר ונעים יותר יעלו את מחיר הדירה כך שההשקעה כרגע במנורות גינה כמו גם שאר ההוצאות בטיפוח הגינה ישתלמו לטווח הארוך ויחזירו את עצמם.

בטחון אישי ובטיחות

מנורות גן מאירות את חצר הבית מה שמספק שני פתרונות. האחד, ברמת הביטחון האישי, אף אחד לא אוהב להסתובב בלילה בחצר כשחשוך ולכן מנורות גן יפתרו את הבעיה ויעלו את הביטחון האישי, ובנוסף תאורה בגינה תגרום לפורצים פוטנציאליים לשקול שוב את פעולתם. בנוסף, שמירה על הבטיחות גם היא חשובה ובשביל שנוכל לטייל בבטחה בשבילים בחצר שלנו תאורה מתאימה תעשה את העבודה.

אופק תאורת גן

מנרות גן מסופקות על ידי אופק תאורת גן כבר שנים רבות, כחלק ממתן פתרונות כוללים לכל הקשור לתאורת הגן. לחברה מגוון מוצרים רחב בטווח מחירים משתנה ולקוחות רבים בוחרים בה פעם אחר פעם כחברה המובילה בישראל בתחום. פנו אלינו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר בהתאם לתקציב שלכם.

Call Now Button