מה היתרונות של מתח נמוך (V12)?

בטיחות התקנה קלה אין צורך לתכנן מיקום מדויק של כל גוף לפני ההתקנה – גמישות מירבית מגוון רחב של גופי תאורה מגוון רחב של נורות בעוצמות שונות וזויות תאורה לבחירה טיפול במערכת יכול להיעשות ע" הלקוח או הגנן בצורה זמינה שינוי מיקום גוף התאורה יכול להיעשות ע" הלקוח ללא צורך בחשמלאים.

התייעלות – תאורה לגינה מתח נמוך

כל מי שיש לו גינה יודע שמדובר על אחד המקומות היות מיוחדים בטריטוריית הבית, מדובר על מקום קסום שמאפשר לצאת לחופשה קצרצרה מהשגרה ופשוט ליהנות ממה שפשטות וטבע יודעים להציע. כיוון שישיבה בגינה כה חשובה, יש לוודא שהיא תהיה מעוצבת בדיוק לפי הטעם העיצובי שלנו. רק כך באמת ניתן יהיה להפיק ממנה את המרב. כיוון שתאורה הינה פרמטר חובה בגינה, ניתן להשקיע בעיצוב שלה, ומכאן שלהימנע מהוצאה על אלמנטים נוספים, וזאת כיוון שהתאורה לבדה עשויה להוות את הנגיעה העיצובית הרצויה. עם זאת לצד עיצוב ופרקטיקה, מוטב להכניס עוד פרמטר חשוב למעגל השיקולים, ובמקרה זה מדובר על חיסכון, מדובר על תאורה לגינה מתח נמוך.

שיקול כספי

תאורה לגינה מתח נמוך הינו פתרון אידאלי עבור בחירה של תאורה. כלומר פתרון זה אינו גורע במאומה מיתרונות התאורה. ניתן למצוא תאורה לגינה מתח נמוך אצל ספוטים, עמודי תאורה, מוטמעת בתוך הרצפה, בתאורה עילית, בתאורה יוקרתית, בתאורה פשוטה, בתאורה חכמה ועוד ועוד, כך שסה"כ תאורה לגינה מתח נמוך ניתנת להטמעה בכול אחת מקטגוריות התאורה הרצויה, כך שכל שיש לעשות זה להקפיד שאכן יהיה מדובר על מתח נמוך. לעיתים אופציה זו מצריכה לשלם מעט יותר בעת הרכישה הראשונית, אך במהרה הוצאה זו מתקזזת כאשר הוצאות החשמל מתמתנות. העידן הירוק

שיקול סביבתי

כיום בעידן בו איכות הסביבה חשובה, אנשים רבים מבקשים לחסוך באנרגיה, להשקיע במוצרים שמחזיקים מעמד לאורך זמן ואין צורך להחליפם כל שנתיים. על כן כאשר מדובר על תאורה לגינה בעלת מתח נמוך, ניתן למצוא התאמה בין השמירה על הסביבה לבין אופציה זו, כך שאם ניקח לדוגמה את הלד שמאופיין כתאורה לגינה במתח נמוך, נמצא שאכן מדובר בתאורה עמידה לאורך שנים שצורכת מעט מאוד חשמל.

נעים להכיר

חברת אופק תאורה הינה חברה שבקיאה בכול מה שנוגע לתאורה, הן עבור צרכי פנים והן עבור צרכי חוץ. במקום תמצאו תצוגה מרהיבה של ממגוון אופציות תאורה, וזאת לצד אנשי צוות מקצועיים שפנויים לייעץ עבור כל לקוח לגבי האופציה הנכונה לו.

Call Now Button