הכול על התקנת תאורת גינה

ישנן בישראל גינות רבות בלתי מנוצלות, גינות שאפשר להפוך אותן לגינות חמד עבור הבעלים שלהן. הכוונה כמובן לגינות פרטיות הצמודות לבית, גינות שניתן ליהנות בהן ולנצל את האווירה הטבעית שבהן עד תום. גינה לא מנוצלת היא קודם כל גינה לא מושקעת מבחינת הצמחייה שבה והאלמנטים שמסביב אך גינה כזו היא גם גינה ללא תאורה. התקנת תאורת גינה היא בעלת מספר יתרונות שהראשית שבהן היא הגדלת הפונקציונאליות של הגינה כך שניתן עכשיו להשתמש בה בכל שעות היממה ולא רק בשעות האור.

אילו אפשרויות יש

התקנת תאורת גינה היא תחום כמעט אין סופי המתייחס הן לתאורה הגדולה שבגינה מה שאמור להאיר אותה כמו ביום והן לתאורה העיצובית, תאורה שקיימת בדרך כלל מסביב למצחייה, מפל מים מלאכותי אם יש, מסלעה וכדומה. אין ספק שהתקנת תאורת גינה מוסיפה נופך עיצובי מרשים, ואם אתם רוצים להרשים את החברים שלכם הנה לכם רעיון מצוין. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לאופק תאורת גן, לבחור את האפשרויות הרבות ולהתייעץ עם המומחים שם ולקבל החלטה בהתאם לתקציב שלכם.

10

בטחון

אחת הדרכים להגן על הבית שלנו היא התקנת תאורת גינה. בית ללא תאורה בגינה עלול להזמין פורצים ועוד כל מיני גורמים בלתי רצויים, לעומת בית עם תאורה בגינה שמשדר שיש חיים בבית וגנב או פורץ פוטנציאליים ישקלו שוב את צעדיהם. בנוסף, במהלך התקנת תאורה לגינה ניתן להתקין חיישן, חיישן אשר יידלק באופן אוטומטי ברגע שהוא יזהה דמות בסביבה כך שאתם יכולים להיות רגועים. תאורה לגינה אם כן היא השלמה של מערכת האבטחה לבית שלנו בנוסף כמובן למערכת אזעקה, מצלמות במעגל סגור וכדומה.

בטיחות הדיירים

עוד יתרון להתקנת תאורת גינה הוא בכך שהדיירים לא יסתובבו בלילה בגינה וללא תאורה הם עלולים להיתקל במכשול כלשהו וליפול. הדבר חשוב שבעתיים במידה ומדובר על בית של אנשים מבוגרים שהיציבות שלהם מן הסתם פחותה.

אופק תאורת גן

התקנת תאורת גינה מתחילה ביצירת קשר עם אופק תאורת גן. כל מי שיוצר עמנו קשר ומקבל את המידע אותו הוא צריך מבין מיד שאין לו מה לחפש בשום מקום אחר. לחברה צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון רב שנים בתחום תאורת הגינה, וכל לקוח מקבל את מירב תשומת הלב עד לשביעות רצונו המלאה. צור עמנו קשר עכשיו וקבל הצעת מחיר שלא תוכל לסרב לה.

Call Now Button