מבררים אודות שירות התקנת מצלמות אבטחה לגינה? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה כתבנו לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בטרם תפנו לרכוש מצלמות ולהזמין התקנה. תאורת גינה משמעותית כאן במיוחד, שכן גם אם יש לכם מצלמה מתקדמת עם תנאי צפייה בחשיכה, היא לא תעביר תמונה ברורה מספיק ורצוי שיהיו גופי תאורה בגינה שיתנו מספיק אור כדי שאתם תוכלו לראות בדיוק מה קורה בגינת הבית שלכם.

תאורת גן מעוצבת מאופק תאורה

כיום, מצלמות אבטחה בבתים הפכו לדבר שהוא בגדר סטנדרט ושוק מצלמות האבטחה, התאים את עצמו למצב – כשיש ביקוש, הרי שגם יהיה היצע. פעם, מצלמות האבטחה נחשבו כמותרות, מוצר שהיה שמור לעסקים ולאנשים ממעמד סוציו אקונומי גבוה, בעלי בתים פרטיים יוקרתיים שהצדיקו התקנה של מצלבות אבטחה במקום. אזרחים מן השורה, לא היו זקוקים למצלמות אבטחה בכלל, המציאות הייתה מעט שונה, היינו תמימים יותר, ונדמה כי אורח החיים של כולם היה מעט פשוט יותר.

אל תתבלבלו, אין זה אומר שלא היו פריצות וגניבות, גנבים ופורצים תמיד עבדו בשטח לצערנו, אבל אנשים לא חשבו על האפשרות של התקנת מצלמת אבטחה בחצר ביתם. היום בכל חצר מותקנות מצלמות אבטחה ובצדק. כאן המקום לציין כי על מנת שתוכלו לבצע בקרה באמצעות מצלמות האבטחה חשוב להציבן סמוך לגופי תאורה.

תאורת לד ליד בריכה בחצר הבית

מדוע מצלמות אבטחה לגינה הפכו להיות מצרך מבוקש?

גופי תאורה בחצר הבית כגון פרוז'קטור הנדלק באופן אוטומטי כאשר החיישן שלו מזהה תנועה, מעבר להיותם פרקטיים בחיי היומיום, הם גם שומרים על הבית ומפחידים את הפורצים, במידה ויגיעו. אנשים מוצאים את עצמם מרגישים שהם חייבים להתקין בבית מצלמות אבטחה כדי לבקר ולפקח על ביתם, גם כאשר מדובר בבית צמוד קרקע, גם כאשר מדובר בבית עסק ואפילו בדירה בבניין.

תאורת לד שקועה בקיר

תאורה בגינה בסמוך למצלמה

הביקוש למצלמות אבטחה נפוץ במיוחד לאנשים בעלי בתים עם חצרות וגינות פרטיות. דרך חביבה ופשוטה יחסית להיכנס לבית היא דרך הגינה. על כן, חשוב מאוד להתקין גם מצלמות אבטחה בגינה ולצורך כך, יש לוודא כי יש תאורת גן נאותה ו/או פרוז'קטורים אוטומטיים המספקים כמות אור מספקת בחשיכה, על מנת ששידור מצלמת האבטחה היה ברור וניתן יהיה לראות מה מתרחש.

תאורת גן בצמוד למצלמה

במקרה שאכן יהיה ניסיון פריצה לביתכם דרך החצר, אותו פורץ יצטער שניסה לחדור לפרטיות שלכם במידה והוא יצולם בצורה ברורה. התקנת גופי תאורה בגינה בסמוך לאזור כניסת הפורץ, הינה פעולה מאוד נכונה, תוכלו לקחת את הוידאו בו רואים בבירור את הפורץ (היות וקיימת תאורה חזקה שהפורץ לא יכול להתחמק ממנה) ולהעלות את הסרטון לפייסבוק ולרשתות חברתיות נוספות ובאמצעות כך לסייע למשטרה ובנוסף קיים סיכוי סביר שגולשים אחרים ברשת החברתית יזהו את אותו אדם.

לחצו לחזרה לכל המאמרים

Call Now Button