הגינה שלכם נראית נפלא באור יום? אין שום סיבה שלא תיראה כך גם בשעות הערב ובין הערביים. בעזרת התאורה הנכונה תוכלו להחמיא לחלל הגינה ולהפוך את חלל החוץ למרשים ואלגנטי.

אם לא הקדשתם לכך מחשבה עד כה, שדרוג הגינה זו בהחלט הזדמנות טובה להוסיף תאורה מחמיאה ולקחת את עיצוב הגינה צעד אחד קדימה. חשבתם שמדובר בעניין של מה בכך? בפועל אין כך הדבר, הצבת תאורה בגינה דורשת הקדשת מחשבה והיכרות עם התחום. לכן כדי שתוכלו לראות את חלל החוץ שלכם באור אחר, גם בשעות החשיכה, לפניכם כמה טיפים ממומחים.

 

השתמשו במגוון רחב של גופי תאורה

אין זה סוד שבשוק קיים היצע נרחב של גופי תאורה מסוגים שונים. ואם קיים מבחר אז מדוע שלא להשתמש בו? בעזרת גופי תאורה מגוונים תוכלו ליצור שכבות של אור ולשלב בצורה נכונה בין מטרות שונות. בין אם מדובר בתאורה למטרות בטיחות ואבטחה ובין אם תאורה תוחמת ומגדירה לרשותכם זרקורים, גופי תאורה שקועים, עמודי תאורה, תאורת לד, תאורה סולרית, מנורות חוץ ועוד כך שתוכלו להפוך את החצר ליפה ודקורטיבית.

 

צרו אווירה נעימה בחוץ

לאחר בניית דקים לגינה, אנשים רבים אוהבים להעביר את זמנם בישיבה בחוץ, לארח, לקרוא ספר טוב, לשתות כוס יין או קפה בסוף היום ועוד. העצמת השהות בחוץ לא פעם מושפעת מהאווירה, כאשר את האווירה הנכונה ניתן ליצור בעזרת התאורה. לכן, אם בשעות הערב אתם אוהבים ליהנות מאווירה רומנטית, דאגו להאיר את הדק עם גופי תאורה רכים ותאורה עדינה. כמו כן באפשרותכם לבחור בגופי תאורה אותם ניתן לעמעם או לכוון כלפי מטה כדי לשלוט בכמות האור ולהתאים אותו למטרה הרצויה.

 

 

גופי תאורה זרוע קיר מק"ט דגם 6006

גופי תאורה זרוע קיר מק"ט דגם 6006

 

הוסיפו מעט דרמה

דרך נוספת להחמיא לחצר שלכם היא ליצור מוקדים מוארים ולהעצים את מידת הדרמטיות. אם יש לכם בגינה עץ זית עתיק ומרשים, מסלעה יפה, פריטי אמנות מיוחדים, מזרקה או כל אלמנט אחר שתרצו להדגיש, באפשרותכם לעשות זאת על ידי תאורה. כאן לרוב יש לעשות שימוש בזרקורים אשר "זורקים" אור על האלמנט המיועד. חשוב גם להדגיש שעליכם לשים לב שהתאורה אינה מפריעה לשכנים בשום צורה.

 

השתמשו בשמש לדקורציה

לאחר בניית דקים לגינה, הוספת מסלעות ותכנון השבילים כל שנותר לכם לעשות הוא להדגיש את האלמנטים העיצוביים בעזרת התאורה הנכונה. אולם כידוע, תאורה המבוססת על חשמל עלולה להיות כרוכה בהוצאות חשמל גבוהות ולכן אין טוב יותר מאשר שימוש בשמש, משאב טבעי וזמין לכולם. בחרו גופי תאורה סולריים מיוחדים והציבו אותם באזורים שטופי שמש, כמו למשל לאורך השביל או בבריכה, וכאשר השמש תשקע הם יאירו מעצמם ויוסיפו עניין לגינה.

 

לסיכום, ישנן דרכים רבות להעצים את השהות בחוץ, הצבת תאורה היא אחת מהן. אולם כדי לוודא שאתם עושים זאת בצורה המחמיאה והחסכונית ביותר מוטב כי תפנו למומחים בתחום אשר יכולים לסייע לבחור ולספק ייעוץ והכוונה.

 

לחצו למידע נוסף על תאורת גן

Call Now Button