ברכות! רכשתם את בית החלומות שלכם, השקעתם בסלון, פינת אוכל יוקרתית, גופי תאורה מרשימים למדיי ומטבח איטלקי. העבודה הקשה השתלמה, בעוד שבועיים יגיעו החברים ובני המשפחה לחגוג איתכם יחדיו את אירוע חנוכת הבית שלכם, אותו הבית שחלמתם עליו כשגרתם בדירת שלושה חדרים קטנה ברמת גן.

 

תאורה לחצר הבית שלכם מספקת גם אווירה נעימה לדיירי הבית, תאורה שקועה בחומת החצר, תאורה סולארית, לד ועוד ובנוסף מבחינה בטיחותית, התאורה מסמנת לנו את שבילי החצר, תאורה סולארית תופעל גם ללא חיבור לחשמל, כלומר גם במקרה של הפסקת חשמל היא תדלוק.

מבט אחד בגן היפה שמקיף את הבית גורם לכם להבין שההשקעה השתלמה גם בתחום הזה, אבל מה קורה בערב? איך תסתדרו כשיגיעו האורחים? הרי אף אחד לא רוצה לסמוך רק על תאורת הרחוב. האם כדאי לרכוש ציוד תאורה לאירועים לרגל החגיגה הגדולה ? לצורך אירועים בחצר כמו קריוקי ומסיבות כיתה לילדים, כדי בנוסף לבצע השכרת ציוד תאורה המתאים לאירועים. ציוד תאורה מסוג זה הוא הפתרון האידיאלי למצב כזה המתלווה לתאורת הגינה שלנו.

תאורת גינה מרהיבה ומעוצבת בסגנון גווני ירוק

הגיע הזמן שגם אתם תגידו 'ויהי אור'

כללי הברזל לבחירת תאורת גן מתאימה ובטיחותית הם רכישה מחברה המתמחה ובעלת ידע מקצועי בתחום החשמל והגננות. במידה ויש אדריכל האחראי גם על הגינה הוא יהיה זה שמעצב את תאורת הגן ולרוב התקשורת מול בעלי המקצוע תהיה שלו, אבל במידה ולא רכשתם את שירותו של אדריכל גן כדאי לפעול בשיקול דעת, להתייעץ עם החברות המובילות וליצור תיאום בין הצמחים למיקום גופי התאורה בגן.

ישנם סוגי תאורת גן שונים ומרתקים החל מתאורה סביבתית המדגישה את השבילים ברחבי הגינה ועד לתאורת מבנה המעצימה את יופי התכנון והעיצוב של הבית עצמו. אנחנו חיים במדינה בעלת אקלים בעייתי, כמעט טרופי ועל כן בעת תכנון הגינה חשוב לדעת שכל סוגי התאורה מזמינים יתושים ההמלצה שלנו היא לא למקם את גופי התאורה בפתח הבית כי אם מעט רחוק יותר.

תאורת גן מעוצבת לאיזור הבריכה בחצר

אחרי כל זה אם ברשותכם לבצע גם השכרת ציוד תאורה לחגוג את חנוכת הבית כדאי שתיקחו מספר נתונים בחשבון על מנת שתוכלו ליהנות מערב מהנה במיוחד: שטח האירוע למשל הוא זה הקובע את התאורה הנדרשת תוך התחשבות באופי האירוע הרי אם אתם מתכוונים להביא חברים ובני משפחה התאורה תהיה שנה מאשר תרצו להפיק אירוע יום הולדת שנה לילד נכון?

דבר נוסף אותו צריך לקחת בחשבון בטרם בוחרים חברה להשכרת ציוד תאורה הוא איזון התאורה. חשוב מאוד לשמור על איזון תאורה במקום וזאת בכדי שלא תהיה פינה שאיננה מוארת גם מתוך רצון לייצר אווירה חמה ונעימה בקרב המוזמנים וגם בכדי לשמור על ביטחונם שיכולו להסתובב בחצר הרחבה וליהנות ביחד איתכם.

אמינות זהו שם המשחק

בעת השכרת ציוד תאורה חשוב מאוד לבדוק את מצב הציוד, איכותו והאם אפשר להשתמש בו בצורה קלה ונוחה שמותאמת למקור החשמל שלכם. לעיתים עדיף להשקיע עוד מספר שקלים ולהשכיר גם גנרטור שיספק את החשמל עבורכם מאשר להוציא כבלים וחוטים החוצה ולהסתכן בכך שאחד הדודים או אחת הדודות עלולים למעוד ולהיפצע.

 

לחזרה לכלל המאמרים, לחצו כאן

Call Now Button