הגינה שלנו היא מקום המרגוע והמקום שאנחנו אוהבים לטפח. ניתן להעביר בגינה ימים שלמים ועונות שארוכות, מהבוקר עד הליל, עם המשפחה, עם החברים וגם עם עצמנו. הגינה היא מקום המפלט שלנו מטרדות של היום יום מהעבודה מהלחצים ומכל מה שמעיק עלינו. בגינה ניתן להתרווח, לקחת נשימה ולהיכנס למצב של רוגע ושלווה.

 

יש עבודה רבה בגינה אבל למי שיש גינה יודע שהעבודה מהנה מאוד ואפילו מרגיעה במובן מסוים. אך לעיתים אין ברירה, מחוסר זמן או חוסר ידע בגננות אנחנו מפקידים את הגינה בידי גננים מקצועיים ואחראים על שמגיעים מדי שבוע לטפח, להשקות ולגזום את מה שצריך. להם יש את הידע והניסיון הרב לתחזק את הגינה. גם במצבים שמזיקים חודרים לגינה באזור התאורה או סביב הצמחייה, הם יהיו הראשונים שיתריעו על כך  ויחד נבין מה הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם.

 

תאורת הגינה מזמינה מזיקים

כל סוג של תאורה חוץ או תאורת גן יזמינו יתושים, ברחשים ומזיקים נוספים לחצר, לכן ראשית חשוב למקם את התאורה רחוק מפתחי הבית. כך החרקים נמנעים מלהיכנס לבית. חשוב לבחור בתאורה שהיא לא מזמינה את החרקים ולא קוראת להם לבוא בגלל האור הצורם שלה, כגון מטאל לייט שהיא פאסה וגם מזמינה יתושים. לכן ההעדפה היא תאורת לד. תאורת לד היא תאורה שיחסית לא מזמנת חרקים ודוחה מעופפים וחרקים ומזיקים אחרים והיא גם נחשבת לחסכונית באופן משמעותי מתאורה אחרת.

תאורת גן בלילה בחצר ענקית

הדברה למזיקים שנמשכים לאור

הדברת של כל מזיק בגינה מוכרחה להתבצע בצורה שקולה. להלן מספר דגשים בבחירת חומרי הדברה, ובביצוע הדברת מזיקים שנמשכים לאור:

בטיחות-

 הדברת מזיקים בגינה, עושה שימוש בחומרים שהם רעילים מעט, היום המגמה היא לבצע הדברה ירוקה אך גם בהדברה ירוקה או אורגנית קיימת כמות מועטה ויחסית לא מזיקה לסביבה, של רעלים. לכן כך או כך הבית חשוף לרעלים בעת ההדברה. וחשוב לבטח את הילדים או התינוקות בזמן ההדברה ולמנוע מהם להיכנס לגינה. גם לבעלי חיים רצוי שלא יהיו בסביבה של ההדברה.

בחירת חומר ההדברה –

חומרי ההדברה שיבחרו הם בהתאם למזיקים שתוקפים את הגינה, מזיקים שנמצאים בסביבה של תאורה, כפי שצוין יתושים וברחשים ועוד. הם ירוססו באזור התאורה ובסביבתה על מנת להרחיק את המזיקים. כמו כן, יתלו כמה מדבקות אורגניות שמטרתן ללכוד את המזיקים כשהם מתקרבים לאזור התאורה בזמן שהיא דולקת ושם הן יתפסו על המדבקה שתעצור אותם ממעופם.  

ריסוס והדברה של חצר ענקית עם דשא

שירותים של אנשי הדברה –

שכירת שירותי מדביר מקצועי ברמת השרון יכולה להראות כהשקעה כספית מיותרת, אך מדביר טוב יכול למנוע מהמזיקים שתוקפים את החצר שלכם מלהגיע ולהגדיל את איכות השהייה שלם בחצר פי כמה וכמה. לא נעים לשבת בחצר כשכל הזמן נעקצים ומגרדים, ושירות של מדביר ידע לשלב נכון את שיטות ההדברה למיניהם ולמזער נזקים סביבתיים ולהחזיר לכם את הרוגע לגינה שלכם.

חיפושית שהגיעה לתפוח

חברת הדברה ירוקה ואורגנית

כיום, הנטייה לבצע הדברה ירוקה ואורגנית, מטרתה היא להרחיק את המזיקים ולמנוע מהם חדירה לאזור החצר והגינה, אך היא עשה זאת באמצעים כשרים ואמפטיים לסביבה שלנו, אך כשאין ברירה ישנן שיטות השמדה שגם הן שיטות ידידותית שלא גורמות לנזק סביבתי גדול. החומרים הם כמעט ולא רעילים ואינם מזיקים לבריאות הנפשות או מחלחלים לקרקע ומרעילים אותה, כמו שהיה נהוג עד לפני כמה שנים. גם השהייה בחצר ובגינה יכולה לחזור לשגרה די מהר לאחר שהולך המדביר. אך לצורך ביטחון, תשאלו את המדביר להנחיות, זאת בהתאם לסוג ההדברה שהוא יבצע.   

Call Now Button