הכול על גופי תאורה לגינה

בניית בית קרקע היא כאב ראש לא קטן. מתחילים עם מציאת שטח לבניית הבית, ולאחר שיטוטים רבים ומציאת משהו שמתאים לתקציב שלנו מוצאים שטח כזה, לאחר מכן משיגים את כל אישורי הבנייה, עבודה מול הקבלן הראשי וקבלני משנה, בירוקרטיות, ריצות, ומה לא… הכול בשביל שסוף סוף נגיע אל המנוחה ואל הנחלה. אבל פה זה לא נגמר… לאחר שסיימנו לבנות את הבית או יותר נכון רגע לפני שאנו מסיימים אנו מתחילים לחשוב על העיצוב שלו, ואם מדובר על בית קרקע ואנו רוצים תאורה לגינה אנו צריכים גופי תאורה לגינה.

תכנון מוקדם

רגע לפני שאנו רצים לקנות גופי תאורה לגינה חשוב שנדע שתכנון מוקדם חוסך לא מעט כאב ראש וכמובן גם לא מעט כסף. תכנון מוקדם בהקשר של גופי תאורה לגינה ותאורת גינה בכלל הוא הנחת תשתית תת קרקעית לחשמל עוד לפני שאנו שותלים את הצמחייה בגן. תכנון מוקדם גם צריך להיות איך אנו רוצים שהתאורה בגינה שלנו תהיה ושליטה על התאורה עם כמה שיותר מפסקים תקטין לנו את צריכת החשמל לטווח הארוך.

אז אילו גופים יש?

גופי תאורה לגינה יש לא מעט והם מתחלקים לשניים. יש את הגופים הקטנים יחסית שאמורים להאיר אזורים ספציפיים בגינה ויש גופי תאורה לגינה שאמורים להאיר חלקים נרחבים בגינה. ישנם גופים שהינם עמוד ועליהם נורה בצורת בלון, ישנם גופים עם מנורה בסגנון רטרו מה שיותר תחושה נוסטלגית, ישנם גופים המתפצלים לשתי נורות וישנם גופים המתפצלים לשלוש מנורות או יותר. ישנם כמובן עוד סוגים רבים, כל אחד כמו שהוא רואה את החצר שלו ואת הגינה שלו בחזונו.

24

עיצוב האור

גופי תאורה לגינה גם נוגעים ב"עיצוב האור" למה הכוונה? ישנם שני סוגי אור: האחד, אור "מפושט" המתרחב ומאיר חלקים נרחבים בגינה, וזהו אור שאמור להאיר ערוגות גדולות של פרחים, שטחי צמחייה גדולים יחסית וכדומה, וישנו אור נקודתי ומרוכז שמפיץ אלומת אור צרה יחסית והיא מעין "זרקור". לכל גוף תאורה יש את היכולות שלו.

אופק תאורת גן

באופק תאורת גן תמצאו מבחר עצום של גופי תאורה לגינה בכל הגדלים ובכל הסגנונות ובטווח מחירים רחב כך שתוכלו למצוא את גופי התאורה המתאימים לכם יותר הן מבחינת עיצוב והן מבחינת המחיר. חברת אופק תאורת גן הינה חברה בעל ניסיון רב שנים וצוות עובדים מקצועי ואיכותי.