בונים או משפצים? מחדשים או משדרגים את סביבת המגורים או העבודה? זה הזמן לדעת הכול על גופי התאורה הקיימים לבית ולעסק והתאמתם לחלל המגורים או העבודה העומד לרשותכם.

תאורת פנים היא למעשה הגדרה כללית לכל המנורות לבית המצויים בתוך חלל המגורים או העבודה העומד לרשותכם, כאשר הליך בחירת גופי התאורה חייב להיעשות בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים עליהם נרחיב במהלך השורות הבאות:

 

צריכת החשמל של גופי תאורה לבית

בניגוד לגופי תאורה חיצוניים היכולים לפעול באמצעות מערכת סולארית המוטעמת בהם, גופי התאורה לבית פועלים אך ורק באמצעות חשמל ולכן חשוב לבחון את מספר נקודות התאורה הנדרשות לכם גם בהתאם להיקף צריכת החשמל של כל אחת ואחת מהן (בהתאם לצרכי השימוש השונים). במשרדים ובתי עסק בהם תאורת הפנים פועלת באופן רציף גם במהלך שעות היום, חשוב לבחור גופי תאורה לבית המאפשרים שימוש במנורות חסכוניות באנרגיה ואילו במבני מגורים בהם תאורת הפנים פעילה בעיקר בשעות הערב והחשיכה מומלץ לרכוש מנורות לבית המאפשרים שימוש במנורות בעלי עוצמה מספקת בהתאם לגודל השטח אותו תרצו להאיר.

גוף תאורה לבית

לחצו לבירורים והזמנה או חייגו 073-7597169

שילוב בין אור מנורות בית לצל

תאורת מנורות לבית אמורה מצד אחד לספק לכם מענה הולם לצרכי הארת השטח הנדרש לכם ומצד שני אמורה להשתלב בחלל המגורים או העבודה בהתאם למקורות התאורה הטבעית המצויים בו. כפועל יוצא בך, בחירת תאורת פנים מחייבת אתכם לבחון גופי תאורה לבית היכולים לספק לכם מענה אופטימאלי לצרכי שילוב בין מקורות אור מלאכותי לבין מקורות אור טבעי.

גופי תאורה לבית

פרקטיקה ומענה על צורך בבית

אחד מהפרמטרים המרכזיים בהליך בחירת גופי תאורה לבית הוא נושא המענה על צרכי התאורה העומדים לרשותכם. כל גוף תאורה בבית אותו תבחרו חייב לספק לכם מענה אופטימאלי לצרכי הארת החלל בהתאם לצורך, כאשר יחידת מגורים/עבודה חייבת לקבל את תשומת הלב הפרטנית בהתאם לגודלה.

גופי תאורה לבית

לחצו לבירורים והזמנה או חייגו 073-7597169

עיצוב גופי תאורה לבית

פרמטר מרכזי נוסף לבחירת תאורת פנים לביתכם קשור בין היתר לאופן סגנון עיצובי של גופי התאורה והתאמתם לעקרונות עיצוב פנים של שטח החלל בו הם יותקנו. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרהיב ביופיו של גופי תאורה מעוצבים היכולים להתאים לכל קונספט עיצובי כזה או אחר בו בחרתם לעיצוב ביתכם, דירתכם או משרדכם. כמו כן, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של גופי תאורה לבית המיועדים לצרכי התקנת מנורות תלויות בשטח המגורים או העבודה וזאת לצד היצע של גופי תאורה עומדים אותם אף ניתן לנייד ממקום למקום בשטח החלל בהתאם לצורך.

גופי תאורה לבית

בטיחות ואורך חיי המנורה

גופי תאורה לבית הינם מוצר חשמלי המחייב אותנו לבחון את בטיחותו ותקינותו גם במהלך התקנתו בסביבת המגורים או העבודה וגם ברמה השוטפת. גופי תאורה אשר אינם מותקנים כהלכה, עלולים להוות מפגע בטיחותי. כמו כן, מומלץ לבחון את אורך החיים של המנורות העתידות להיות מותקנות בגוף התאורה וכאן אנו ממליצים לבחור במנורות לבית המתאפיינות בצריכה אנרגטית נמוכה.

לחצו לבירורים והזמנה או חייגו 073-7597169

Call Now Button